Gwiazdy

Wojciech Błach z "Na Wspólnej" został ojcem. Jego żona pokazała zdjęcia ze szpitala

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Wojciech Błach z żoną Agnieszką.

Popularny aktor serialowy, filmowy i teatralny, Wojciech Błach, powitał na świecie trzeciego potomka. Żona gwiazdora "Na Wspólnej" Agnieszka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze szpitala.

Wojciech Błach w serialu "Na Wspólnej" wciela się w postać Wojtka, męża Żanety. Jest to bohater, który jest bardzo lubiany przez widzów. Aktor właśnie po raz trzeci został ojcem.

Wojciech Błach z "Na Wspólnej" znów został ojcem

Aktor "Na wspólnej" prywatnie związany jest z Agnieszką Gizą. Ich związek budził jakiś czas temu wiele emocji, bo Wojciech Błach jest starszy od swojej wybranki o 19 lat. Różnica wieku na szczęście nie ma znaczenia, gdy dwoje ludzi się kocha. Para właśnie powitała na świecie swoje kolejne dziecko. Na profilu Agnieszki Błach na Instagramie widzimy zdjęcia obydwojga rodziców z noworodkiem. Chłopiec przyszedł na świat w niedzielę 20 lutego. Para zdecydowała, że będzie miał na imię Norbert.

Szczęśliwa mamusia pod zdjęciem dodała cytat z piosenki zespołu "Velvet undergound", pt. "Sunday morning". Gratulacje szczęśliwym rodzicom złożyli fani jak oraz znajome gwiazdy, m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Ewa Gawryluk, Agnieszka Mrozinska czy Anna Gzyra.

Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny? Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wojciech Błach - związki, dzieci

Wojciech i Agnieszka Błach ślub wzięli w 2016 roku. Ukochanych dzieli aż dziewiętnaście lat różnicy, ale oboje zgodnie twierdzą, że wiek nie ma znaczenia. Rok po ślubie doczekali się pierwszego dziecka - syna Jeremiergo. Wojciech Błach ma również syna Bruna z poprzedniego związku z Kamilą Baar.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości