Magdalena Welc, jak obecnie wygląda zwyciężczyni "Mam Talent"?

Magdalena Welc
Magdalena Welc - jak teraz wygląda?
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Welc była sensacją trzeciej polskiej edycji programu "Mam Talent". Na scenie wystąpiła mając zaledwie 12 lat i zdziwiła wszystkich swoją dojrzałą barwą głosu. Obecnie zakończyła już edukację i realizuje się artystycznie. Nad czym obecnie pracuje i jak wygląda młoda wokalistka?

Program "Mam Talent" od pierwszego odcinka gromadził przed telewizorami pokaźne grono fanów. W trzeciej edycji na scenie pojawiła się Magda Welc, która wykonała utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Dojrzałość muzyczna, świadomość i czysta barwa głosu doprowadziły ją do wygranej. W finale pokonała nawet Kamila Bednarka. 

Magdalena Welc - czym zajmuje się teraz?

Magdalena Welc na wiele lat całkowicie zniknęła z przestrzeni publicznej. Jako artystka powróciła na początku 2021 roku promując swój singiel "Między słowami", nagrany we współpracy z Mariuszem Ostańskim. Niedługo później pojawiła się kolejna piosenka "Nie patrzę wstecz", która metaforycznie miała podsumować pewny etap z życia wokalistki.

Magdalena Welc wielokrotnie podkreślała, że nie zależy jej na wielkiej sławie i rozpoznawalności. Muzykę traktuje jak spełnienie marzeń i pasję. Wiele czasu poświęca także na działalność charytatywną. Wokalistka zdecydowanie wyróżnia się na tle innych piosenkarek ze względu na swoją znikomą działalność w mediach społecznościowych.

K EL Durs- w Co w nowym Hotelu Paradise_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

Magdalena Welc w "Mam Talent"

Magdalena Welc uczestniczyła w programie, mając zaledwie 12 lat. Zdobyła w "Mam Talent" główną nagrodę pieniężną w wysokości 300 tysięcy złotych. W jednym z wywiadów dla Dzień Dobry TVN wyznała, że część pieniędzy przeznaczyła na budowę domu. Niedawno opowiedziała także, jak wspomina sam udział w talent show. 

"Sama zgłosiłam się do programu. Nikt z rodziny nic o tym nie wiedział. Mamie powiedziałam dopiero dzień przed przesłuchaniami w Lublinie. Nigdy nie sądziłam, że wygram. Traktowałam to raczej jako przygodę i sprawdzenie swoich możliwości" - powiedziała w wywiadzie dla gazety "Angora".

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości