Wokalista Maneskin przyłapany na zdradzie? Najpierw wyciekł film, potem pojawiło się oświadczenie

Damiano David z Maneskin
Damiano z Maneskin wydał oświadczenie w sprawie pocałunku z tajemniczą brunetką
Źródło: Redferns
Damiano David całuje się z tajemniczą kobietą — taki filmik można oglądać na TikToku. Fani z pewnością przyklasnęliby jego szczęściu, gdyby nie fakt, że na jego instagramowym profilu nadal umieszczone są zdjęcia u boku dotychczasowej ukochanej. Wokalista postanowił wyjaśnić sprawę i wydał oświadczenie.

Damiano David zasłynął na światowej arenie dwa lata temu, podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Wraz z zespołem Maneskin zyskał ogromne grono nowych fanów, a także biznesowych partnerów na całym świecie. Stąd kolejne rewelacje związane z życiem prywatnym wokalisty odbijają się głośnym echem w całej branży. Dotychczas śledząc społecznościowy profil muzyka, z przyjemnością można było obserwować jego życie u boku pięknej Georgii Soleri. Tym bardziej szokujące okazało się nagranie, jakie wyciekło po ostatniej imprezie gwiazdora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Co dla Ewy Farny i Marii Dębskiej znaczy hasło "Jestem tego warta"? Ambasadorki L’Oréal o akceptacji
Źródło: "Co za Tydzień"

Damiano David całuje się z tajemniczą kobietą

Z włoską modelką i influencerką, Giorgią Soleri, frontman Maneskin pozostawał w związku od sześciu lat. Spekulowano nawet, że Damiano David miał się potajemnie oświadczyć. Jednak mimo pokaźnej liczby przepełnionych gorącymi uczuciami zdjęć, jakie do teraz możemy oglądać na instagramowym profilu muzyka, próżno szukać wywiadów, w którym tych dwoje uchyliłoby rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego.

Domniemywane przez fanów zamiary sławnej pary stanęły jednak pod znakiem zapytania w obliczu ostatnich wydarzeń. Do sieci trafiło jednoznaczne nagranie z ostatniej imprezy wokalisty. Damiano David całuje się na nim z dziewczyną, która bynajmniej nie jest Gorgią Soleri. Kto zatem zawrócił w głowie gwiazdy? Z odpowiedzią spieszą sami internauci. W komentarzach możemy doszukać się wyników śledztwa, według których tajemnicza brunetka to Martina Taglienti, bliska znajoma innej członkini zespołu.

"To przyjaciółka Victorii. Na Instagramie nazywa się @mirtilletouche" - czytamy pod nagraniem na TikToku.

Damiano David z Maneskin wydał oświadczenie w sprawie pocałunku

W obliczu tych rewelacji główny zainteresowany poczuł się wywołany do tablicy. Na jego instagramowym profilu pojawiło się oświadczenie, w którym przyznaje, że wideo nie zostało sfabrykowane. Okazuje się jednak, że związek Giorgią Soleri zakończył się kilka dni przed sfilmowaną imprezą. Gwiazdor wyraźnie podkreśla, że nie zdradził byłej partnerki. Mimo to sumienie muzyka nie jest do końca spokojne. O rewelacjach w swoim życiu prywatnym chciał poinformować fanów w zupełnie inny sposób.

"Jest mi bardzo przykro, że to nagranie zostało opublikowane (...). Mam nadzieje, że cała sytuacja nie będzie miała złego wpływu na wizerunek Gio i że uszanujecie ten ciężki dla nas czas" - pisał Damiano David na InstaStories.

Co z Giorgią Soleri? Wnioskując po ich wspólnych zdjęciach, jakie nadal można oglądać na profilu Damiano Davida, można wywnioskować, że sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

Damiano David, Maneskin
Damiano z Maneskin wydał oświadczenie w sprawie pocałunku z tajemniczą brunetką
Damiano David, Maneskin

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Redferns

podziel się:

Pozostałe wiadomości