Jurek Owsiak usunął licytację WOŚP. Agnieszka Woźniak-Starak reaguje. "Brawo Jurek"

WOŚP. Jerzy Owsiak usunął licytację. Agnieszka Woźniak-Starak jest wdzięczna za jego postawę
Jerzy Owsiak i Agnieszka Woźniak-Starak o licytacji WOŚP
Źródło: Jarosław Antoniak/Andras Szilagyi dla mwmedia
Jurek Owsiak usunął jedną z licytacji WOŚP. Okazało się, że aukcja nie jest zgodna z regulaminem fundacji. Postawa Jerzego Owsiaka zdobyła uznanie Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka ostro zareagowała na to, co wystawiono na licytacji.

Finał 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia. Tym razem orkiestra zagra dla okulistyki dziecięcej. Jak co roku, wolontariusze zbierają pieniądze do puszek, ale to nie jedyny sposób, aby wesprzeć fundację. W ramach akcji WOŚP organizowane są również aukcje internetowe. Darczyńcy mogą wylicytować sporo ciekawych przedmiotów i chwil spędzonych z gwiazdami. Syn Tomasza Knapika wystawił na aukcji prywatny mikrofon ojca.

Jerzy Owsiak zażądał natychmiastowego usunięcia licytacji WOŚP

Jerzy Owsiak zareagował na jedną z wystawionych aukcji WOŚP. Fundację postanowili wesprzeć myśliwi. Twórcy kanału YouTube "Vademecum Myśliwego" zaproponowali polowanie z kołem łowieckim. Jurek Owsiak natychmiast interweniował w celu usunięcia tej aukcji. Kontrowersyjna propozycja myśliwych zniknęła już z sieci.

Regulamin fundacji WOŚP zabrania tego typu licytacji. Oferty Charytatywne nie mogą być publikowane w takich kategoriach jak: erotyka, leki bez recepty, militaria, noże, wiatrówki czy właśnie myślistwo.

Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o różnicach pomiędzy sukcesami aktorek i aktorów na arenie międzynarodowej.
Źródło: Co za Tydzień

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos w sprawie licytacji WOŚP

Agnieszka Woźniak-Starak zareagowała na pomysł myśliwych i ustosunkowała się do niego w relacji na Instagramie. Prowadząca "Dzień dobry TVN" jest miłośniczką zwierząt i stara się chronić ich prawa.

"Czujecie to? Myśliwi wystawili na aukcję mordowanie zwierząt, by w ten sposób wspomóc WOŚP. Brawo Jurek" - napisała na Instagramie.

Jak informuje gazeta.pl, aukcja jest już niedostępna w sieci.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak/Andras Szilagyi dla mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości