Zaczynała jako nastolatka, dziś jest jedną z najbardziej stylowych gwiazd

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Julia Wieniawa dziś i na początku kariery

#METAMORFOZYGWIAZD Julia Wieniawa weszła do świata show-biznesu, gdy była nastolatką. Młoda gwiazda szybko zaczęła chodzić na ścianki i pozować do kamery. Chociaż od zawsze starała się wyglądać perfekcyjnie, do swojego obecnego stylu dochodziła długo.

Julii Wieniawy nie trzeba nikomu przedstawiać i nie da się ukryć, że jest w gronie najbardziej rozpoznawalnych Polek. Gwiazda ma dopiero 24 lata, a wydaje się jakby w show-biznesie była od wieków. I w sumie dużo w tym racji, ponieważ artystka zaczynała swoją przygodę ze sławą, gdy była jeszcze nastolatką. Aktorka od początku bardzo świadomie budowała swoją karierę, dobrze wiedziała też, jak chce się prezentować na popularnych ściankach. Chociaż od dawna jest wymieniana jako jedna z najbardziej stylowych gwiazd, dojście do perfekcji zajęło jej sporo czasu. Sprawdzamy, jak zmieniła się od początku kariery.

Julia Wieniawa zaczynała karierę jako nastolatka

Julia Wieniawa zadebiutowała na popularnych ściankach w 2016 roku. Wówczas dała się poznać światu, jako zaledwie 17-letnia dziewczyna. Jak na kogoś, na wchodził właśnie w dorosłość i w to świetle reflektorów, aktorka prezentowała się niezwykle dziewczęco, naturalnie i uroczo, przez co z powodzeniem otrzymywała serialowe role dużo młodszych od niej dziewczyn. Gwiazda szybko jednak poczuła, że może zrobić wielką karierę, i chwilę później pokazała pazura.

Julia Wieniawa w 2016 roku
Julia Wieniawa w 2016 roku Julia Wieniawa w 2016 roku Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Owy pazur u 18-letniej Julii Wieniawy był dość mocno widoczny. Aktorka zaczęła się bardzo mocno malować, przyciemniła też swój naturalny kolor włosów. Największą uwagę przykuwały jednak jej stylizacje, które z wyjścia na wyjście stawały się coraz bardziej kobiece i epatujące seksapilem. Julia Wieniawa doskonale wiedziała, jak podkreślić swoje naturalne piękno i jego atuty. Czy jednak zawsze robiła to w dobrym stylu? Oceńcie sami...

Julia Wieniawa w 2017 roku
Julia Wieniawa w 2017 roku Julia Wieniawa w 2017 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Nie każdy outfit Julii Wieniawy okazywał się bowiem strzałem w dziesiątkę. Wiele razy gwiazda wybierała kreacje, w których po prostu ginęła. Obok skąpych strojów pojawiały się też te bardziej zakryte, czy czasem nawet zniekształcające jej zawsze szczupłą sylwetkę. Aktorka jednak zawsze wyciągała wnioski ze swoich błędów i konsekwentnie pracowała nad swoim wyglądem.

Julia Wieniawa w 2017 roku
Julia Wieniawa w 2017 roku Julia Wieniawa w 2017 roku Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Julia Wieniawa obecnie uznawana jest za jedną z najbardziej stylowych Polek

Julia Wieniawa szybko zrozumiała, że opalone ciało nie zlewa się tak bardzo z jasnymi kolorami. Gwiazda z czasem powróciła też do swojego naturalnego koloru włosów, rozjaśniając tylko lekko przód zwiewnej fryzury. Dziś 24-letnia Julia Wieniawa przede wszystkim stawia na naturalność i rzadko kiedy można zobaczyć ją w mocnym makijażu. Artystka nauczyła się zamieniać swoje mankamenty w coś pozytywnego i w końcu zaczęła być sobą. Nie zapomniała także o modzie, która kocha ją z wzajemnością.

Julia Wieniawa w 2022 roku
Julia Wieniawa w 2022 roku Julia Wieniawa w 2022 roku Źródło: MWMEDIA

Gwiazda dziś również często podkreśla swoją figurę, czy kobiecość, jednak robi to w całkiem innym i bardziej wyrafinowanym stylu. Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa mocno też popracowała nad swoją sylwetką, którą w chwili obecnej zdobią wyrzeźbione mięśnie. Obecnie 24-latka nie ma już tak wielkiej potrzeby, by epatować seksapilem. Dużo bardziej bawi ją zabawa z najnowszymi trendami.

Julia Wieniawa w 2022 roku
Julia Wieniawa w 2022 roku Julia Wieniawa w 2022 roku Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

A trendy i łączenie ich z ponadczasową klasyką stały się wprost jednym ze znaków rozpoznawczych Julii Wieniawy. Aktorka dobrze wie, co na siebie założyć, by wyglądać niczym modelka z pokazu największych domów mody. Gwiazda często zresztą sięga po rzeczy od światowych projektantów i dla wielu dziś może być wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o dobry i adekwatny do sytuacji wygląd.

Julia Wieniawa w 2022 roku
Julia Wieniawa w 2022 roku Julia Wieniawa w 2022 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości