Julia Wieniawa pozbyła się kompleksów. "Staram się akceptować siebie w całości"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Julia Wieniawa miała kompleksy

Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Julia Wieniawa mimo młodego wieku od lat jest wymieniana w gronie najlepiej ubranych i najpiękniejszych polskich gwiazd. Artystka w pracy nad swoją sylwetką na pewno może być dla niejednego wzorem. Gwiazda dziś otwarcie mówi, że w pełni akceptuje swój wygląd, jednak nie zawsze tak było. Jeszcze kilka lat temu Julia Wieniawa wspominała w wywiadach o kompleksach, które teraz udało jej się przekuć w coś pozytywnego.

O wygląd Julii Wieniawy dba sztab ludzi. "Mam swój team"

Julia Wieniawa przyznała, że jej dobry wygląd na popularnych ściankach zawdzięcza profesjonalistom, którzy pieczołowicie dbają o jej prezencję na salonach. Artystka od lat zmaga się także z Hashimoto, więc by utrzymać zgrabną sylwetkę, musi bardzo dbać o to, co je.

- Utrzymanie sylwetki, jeszcze przy tym, że mam Hashimoto, to jest oczywiście wiele wyrzeczeń. Natomiast jeżeli chodzi o to, jak zawsze wyglądam, to jest to sztab ludzi (śmiech). Mam stały team, mój stylista, moja mejkapistka... Zawsze pracują nad tym, żebym wyglądała dobrze, nawet jak jestem lekko przeziębiona - mówiła.

Gwiazda nie ukrywa, że mimo tego, że zawsze stara się być w formie, zdarzają się jej słabsze momenty. Na kompleksy ma jednak pewien sposób.

- Owszem, zdarzają się. Myślę, że jak każdemu człowiekowi, nie tylko kobiecie, ale każdemu człowiekowi. Staram się zawsze akceptować siebie w całości i swoje mankamenty zamieniać w coś mojego, oryginalnego. Oczywiście mam też chwile takiego zawahania się i braku wiary w siebie, albo że coś mi przeszkadza. Najważniejsza jest praca nad sobą i akceptacja siebie w 100 procentach - zaznaczyła.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"

Julia Wieniawa weszła do show-biznesu, gdy była nastolatką. Na początku swojej kariery calkiem inaczej podchodziła do oceny samej siebie i dopiero z czasem poczuła się pewniej.

- To przyszło z wiekiem, z doświadczeniem. Też pewność siebie przyszła wraz z doświadczeniem w pracy, czyli im więcej zrobiłam, im więcej "udowodniłam", tym większą wartość siebie znałam. To trochę trwało, ale jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości