Żałoba w rodzinie Krzysztofa Ibisza. Prezenter pożegnał ważną kobietę

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Ibisz w żałobie. Nie żyje jedna z ważnych w jego życiu kobiet. Gdy ojciec prezentera rozwiódł się z jego mamą, stworzył kolejny związek, dzięki któremu był szczęśliwy do końca życia. Jego druga żona, macocha Krzysztofa Ibisza zostanie pochowana obok ukochanego.

Rodzina Krzysztofa Ibisza pogrążyła się w żałobie. Prezenter wraz z przyrodnią siostrą opublikował nekrolog, informując o śmierci Ewy Gawrońskiej-Ibisz. Kobieta była macochą gwiazdora. Pogrzeb zaplanowano na 2 października. Zmarła zostanie pochowana obok męża, Władysława Ibisza, ojca prezentera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kora na wyjątkowych fotografiach. Wystawa zdjęć
Kora inspirowała artystów, w tym również fotografików, którzy uwielbiali robić jej zdjęcia. Piosenkarka pozowała Jackowi Porembie, który uwiecznił ją na niezwykłych dziełach i zaprezentował na wystawie.
Źródło: Co Za Tydzień

Nie żyje macocha Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Ma za sobą role filmowe i serialowe, a także przygodę z polityką. Mało kto wie, że gdy miał zaledwie cztery lata, jego rodzice Władysław Ibisza i Mirosława Jope-Ibisz się rozwiedli. Ojciec prezentera, po rozstaniu z byłą żoną, założył nową rodzinę. Bynajmniej nie oznaczy to jednak, że przestał utrzymywać kontakt z synem.

Władysław Ibisz i jego druga żona, Ewa Gawrońska-Ibisz, mieli córkę Marię, która jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i obecnie pracuje jako senior manager w dziale zrównoważonego rozwoju w międzynarodowej firmie. Władysław Ibisz zmarł w 2019 roku w wieku 86 lat. Mimo trudnych doświadczeń Krzysztof Ibisz musiał kilka dni po pogrzebie wrócić do pracy. Wówczas w rozmowie z serwisem Pomponik nie ukrywał, że taka jest kolej rzeczy w przypadku osób wykonujących podobne do niego zawody.

"Oczywiście w sercu jest ogromny żal i smutek, ale przychodzi moment, że trzeba wyjść przed ludzi, prowadzić program. Aktorzy czasem w takich trudnych dniach grają w teatrze i widz nie ma prawa wiedzieć, że cokolwiek się stało. Skupiam się więc na pracy i myślę, że tata nade mną czuwa" - mówił wówczas prezenter.

Teraz media obiegła informacja o śmierci ukochanej żony Władysława Ibisza.

Pogrzeb macochy Krzysztofa Ibisza

Informację o śmierci podała rodzina, zamieszczając nekrolog w serwisie www.nekrologi.wyborcza.pl. Możemy dowiedzieć się z niego, że zmarła Ewa Gawrońska-Ibisz, absolwentka Politechniki Warszawskiej na Wydziale Elektroniki, wieloletnia pracownica Instytutu Technologii Elektronowej PAN oraz współzałożycielka jednej z pierwszych szkół społecznych w Warszawie, podstawówki nr 15. Była nauczycielką matematyki i języka angielskiego oraz pasjonatką muzyki. W nekrologu nie znajdziemy informacji o dacie śmierci żony Władysława Ibisza.

Msza żałobna odbędzie się 2 października 2023 roku o godzinie 11:00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie, a po niej zmarła zostanie odprowadzona na Cmentarz w Wilanowie, gdzie spocznie obok męża.

"Wszystkich życzliwych Jej pamięci oraz chcących wesprzeć rodzinę powiadamiamy w głębokim bólu i smutku. Córka Maria Ibisz i Krzysztof Ibisz" - brzmi podpis pod nekrologiem.

Nie żyje macocha Krzysztofa Ibisza
Nie żyje macocha Krzysztofa Ibisza
Nie żyje macocha Krzysztofa Ibisza
Źródło: "Wyborcza" - nekrologi

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości