Zmarł 35-letni Jeff Thomas. Agentka i krewna modela nie wierzą w jego samobójstwo

Autor:
Norbert
Żyła

Amerykańskie media żyją obecnie śmiercią 35-letniego Jeffa Thomasa, którego ciało odnaleziono na chodniku przed apartamentowcem w Miami. Tamtejsze służby podejrzewają, że model targnął się na swoje życie, jednak jego agentka oraz krewna nie wierzą w przedstawianą przez policję wersję wydarzeń.

Jeff Thomas był amerykańskim modelem, który cieszył się sporą popularnością wśród użytkowników Instagrama. Jego profil na wspomnianym portalu śledziło 125 tysięcy fanów. Gwiazdor spełniał się również zawodowo jako aktor, a prywatnie, co można wywnioskować z jego kont w mediach społecznościowych, uwielbiał podróże.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN Źródło: TVN

Zagadkowa śmierć Jeffa Thomasa

Według serwisu TMZ ciało Jeffa Thomasa znajdowało się na chodniku przed jednym z apartamentowców w Miami. Po przybyciu na miejsce policji świadkowie zeznali, że model wyskoczył z balkonu. Nieoficjalne informacje serwisu wskazują na to, że policja podejrzewa, że 35-latek targnął się na swoje życie.

W mediach społecznościowych Jeffa Thomasa natychmiast pojawiły się kondolencje od zrozpaczonych fanów modela. Wśród komentarzy w związku ze śmiercią 35-latka można przeczytać również te od jego przyjaciół, którzy wciąż nie mogą uwierzyć w odejście Jeffa Thomasa.

"Mój słodki Jeffie. Dopiero snuliśmy plany, ty opowiadałeś dowcipy, na jawie marzyliśmy o Europie. Trudno to przetrawić, zrozumieć, że nie będzie kolejnego razu. Jest pustka. W głębi serca wiem, że jesteś tego świadomy. Jesteś świadomy, że cię kochaliśmy i chcieliśmy dla ciebie jak najlepiej, tak jak ty chciałeś dla innych. Będzie mi bardzo, bardzo, bardzo brakowało ciebie, twojego uśmiechu, twoich wiadomości, twojego tańca..." - brzmiał komentarz od przyjaciółki modela.

Niektóre z komentarzy w sieci wprost powątpiewają w samobójstwo modela i gdzie indziej szukają przyczyn jego śmierci.

Agentka i krewna Jeffa Thomasa nie wierzą, że popełnił samobójstwo

Wśród osób powątpiewających w samobójczą śmierć 35-letniego Jeffa Thomasa jest jego agentka. Luli Batista w trakcie rozmowy z "Daily Mail" stwierdziła, że nie wierzy w samobójstwo modela, a bardziej podejrzewa nieszczęśliwy wypadek. Według jej słów jeszcze kilka godzin wcześniej rozmawiała z 35-latkiem, który był podekscytowany nadchodzącymi zawodowymi projektami.

"Nie mógł się doczekać, aż opowie mi o swojej przeprowadzce do Miami [..] Był szczęśliwy, zmotywowany i podekscytowany kolejnym krokiem, po prostu kochał życie" - przekonuje Luli Batista.

Według agentki Jeffa Thomasa prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku, podczas gdy model urządził sobie domową sesję zdjęciową na balkonie. W samobójczą śmierć modela nie wierzy również jedna z jego krewnych.

"To nie było samobójstwo. Twierdzenie, że było inaczej, jest całkowitym lekceważeniem jego charakteru i tego, kim był. Publikowane informacje są fałszywe i zniesławiające. Nasza rodzina nie będzie już tego komentować. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i pamięci o nim w tym trudnym czasie" - powiedziała w rozmowie z "Daily Mail" Megan Rae.

Jeżeli przechodzisz kryzys, masz depresję, myśli samobójcze lub znasz kogoś, komu potrzebna jest pomoc - nie czekaj, tylko natychmiast skontaktuj się ze specjalistą. Oto najważniejsze numery telefonów:

800 70 2222 - Centrum Wsparcia Dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym – 24/7

116 111 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży – 24/7

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: pixabay.com

Pozostałe wiadomości