Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na randce. Internauci: "Zosia w tej sukience ciężko będzie Ci się oprzeć!"

Zofia Zborowska-Wrona z mężem na randce
Zofia Zborowska-Wrona z mężem na randce
Źródło: MWMEDIA
Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona, korzystając z wakacyjnych chwil, opublikowali wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych. Opis, który zamieścili, wywołał spore zamieszanie wśród internautów. Wszystko ze względu na żartobliwy hasztag dotyczący powiększenia rodziny. Chcieli coś przekazać?

Zofia Zborowska-Wrona to jedna z aktorek, które nie mogą narzekać na brak sympatii w mediach społecznościowych. Jej profile każdego dnia odwiedzają tysiące osób, a pod postami, akcjami charytatywnymi i filmami pojawiają się setki pozytywnych komentarzy. Niedawno wraz z mężem mogła spędzić kilka chwil tylko we dwoje. To właśnie to wydarzenie postanowili uwiecznić za pośrednictwem Instagrama. 

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona na randce

Historia miłości Zofii Zborowskiej-Wrony i Andrzeja Wrony to niemal gotowy scenariusz na film romantyczny. Para po wielu związkach odnalazła w swoich ramionach miłość, szczęście i zrozumienie. Film z ich wyjątkowego ślubu obiegł niemal całe polskie media, stając się inspiracją dla setek nowożeńców. Kilka miesięcy później na świecie pojawiła się Nadzieja - córka pary.

Od tego czasu na profilu Zofii Zborowskiej-Wrony na Instagramie pojawiają się dziesiątki postów dotyczące macierzyństwa. Ku uciesze jej obserwatorów, aktorka nie idealizuje rzeczywistości, pokazuje prozę życia i dodatkowo angażuje się w społecznie istotne tematy. 

Wraz z końcem sierpnia Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona wybrali się do Kopenhagi. Za pośrednictwem Instagrama poinformowali, że podczas urlopu udało im się spędzić czas tylko we dwoje. 

"No dobra. STARZY MAJĄ WYCHODNE" - napisali pod wspólnym postem. 

To jednak dobór hasztagów przyciągnął największą uwagę widzów. Napisali bowiem: "Borze szumiący", "co to będzie" oraz "byle nie rodzeństwo". 

NATASZA_RODZINA
Natasza Urbańska o rodzicach i wsparciu najbliższych
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona na wakacjach 

Pod postem pary w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy. Dobór hasztagów sprawił, że internauci zaczęli utożsamiać się z ich sytuacją i opowiadać swoje pierwsze randki bez dzieci.

"Zosia w tej sukience ciężko będzie Ci się oprzeć!" - czytamy pod postem. 

"Pamiętam moją pierwszą randkę we dwoje po urodzeniu dziecka. Po 9 miesiącach przywitaliśmy kolejne" - napisała jedna z obserwatorek aktorki na Instagramie. 

"Oboje wyglądają fenomenalnie. Wspaniałej zabawy kochani" - piszą internauci. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości