Zofia Zborowska i jej rodzina przeżywają trudne chwile. "Trzymajcie kciuki"

Zofia Zborowska przeżywa trudne chwile
Zofia Zborowska przeżywa trudne chwile
Źródło: MWMEDIA
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona kilka dni temu przekazali fanom smutne informacje. Małżeństwo zdradziło, że ich ukochana suczka Wiesia pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej i trafiła na stół operacyjny. Niestety podczas zabiegu doszło do poważnych komplikacji.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Para słynie ze swojego poczucia humoru i otwartego podejścia do życia. Zakochani są bardzo aktywni na Instagramie, dzięki któremu utrzymują stały kontakt z fanami. W ich wpisach często pojawia się jeden z pełnoprawnych i najważniejszych członków rodziny, suczka Wiesia. Niestety okazuje się, że futrzasta influencerka ma poważne problemy ze zdrowiem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BEJBIS_ZBOROWSKA_MAZ
Zofia Zborowska nie chciałaby wystąpić z Andrzejem Wroną w jednym filmie. "Nie, nie, nie!"
Zofia Zborowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do debiutu filmowego Andrzeja Wrony.

Pies Zofii Zborowskiej miał komplikacje podczas operacji

Kilka dni temu Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poinformowali, że ich psia przyjaciółka ma poważne problemy ze zdrowiem i musiała trafić pod opiekę lekarzy. Specjaliści dosyć szybko zadecydowali o operacji, a Wiesia trafiła na stół. Zabieg trwał aż dwie godziny i niestety doszło do komplikacji. W czasie operowania suczki, jej serce zatrzymało się bowiem aż trzy razy. Na szczęście jednak pupil rodziny Zborowskich przeżył. Niestety stan zdrowia Wiesi nie jest jednak najlepszy.

Najbliższe 72 godziny będą decydujące dla Wiesi. Wtedy okaże się, czy operacja się udała. Trochę to wszystko skomplikowane, ale jak wszystko się uspokoi, to wam wyjaśnię. Dzięki jeszcze raz za wszystkie wiadomości
- powiedział Andrzej Wrona na Instagramie.

Kilka godzin później wrócił do internautów ze szczegółowymi informacjami na temat stanu zdrowia Wiesi.

"Ma stan zapalny całego organizmu, ale głównie trzustki. Wiesia miała jechać ze mną samochodem na Majorkę, ale lekarz zabroniła. [...] W momencie, gdy dojechałem na Majorkę, okazało się, że jest znacznie gorzej. Zosia przyleciała do niej do Warszawy. [...] Generalnie były wahania formy Wiesi, ale nie było jeszcze tak źle. W piątek lekarze zadzwonili do nas, że niestety nic nie działa i że Wiesia się robi żółta, ma słabe wyniki badań i będzie musiała mieć robione USG, które zadecyduje o tym, czy będzie miała operację. [...] Okazało się, że trzeba operować, bo miała zapchane kanaliki żółciowe" - wyjaśnił.

Suczka Wiesia jest prawdziwą psią influencerką

Suczka Wiesia jest pełnoprawnym członkiem rodziny Zborowskich. Została adoptowana przez Zofię Zborowską i jest prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Psinka ma własne konto na Instagramie, na którym śledzi ją ponad 120 tysięcy użytkowników. Nic więc dziwnego, że internauci bardzo przejęli się jej problemami ze zdrowiem.

Zofia Zborowska poprosiła fanów, by wierzyli w Wiesię. Nie ukrywała, że stan zdrowia suczki był bardzo poważny.

"Trzymajcie dziś po południu kciuki za Ciputka. Najmocniej jak tylko możecie. Będzie tego potrzebować. Każda dobra myśl w jej kierunku, medytacja, modlitwa… Jako rodzina jesteśmy rozdarci fizycznie i psychicznie, ale całym sercem wierzymy, że już niedługo znowu będziemy razem. [...] Ta suczka jest najsilniejsza na świecie i właśnie pokonuje coś tak kur*** trudnego, że nie mam pytań... Ciputku jesteś najwspanialszą fighterką ever! Trzymajcie kciuki, żeby szybko poszło, ale najważniejsze, że nie ma już zagrożenia życia" - relacjonowała na Instagramie.

Pod postami aktorki fani zapewnili o swoim wsparciu. W komentarzach wypowiedziały się nawet gwiazdy.

"O Dżizas, co za historia. Trzymcie się!" - napisała Grażyna Wolszczak.

"Trzymamy" - zapewniła Maja Bohsiewicz.

"Trzymam kciuki najmocniej na świecie! Kocham Was bardzo! Najbardziej na świecie! Wiesiutku mój kochany, jesteś zdrowa! Jesteś silna! Wysylam Ci dużo pozytywnej energii!" - napisała Hanna Zborowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości