Zofia Zborowska-Wrona sfotografowała mamę w nietypowej sytuacji. "Królowa rozrywki"

Zofia Zborowska miała czerniaka. Prosi fanów, aby się badali
Zofia Zborowska miała czerniaka. Prosi fanów, aby się badali
Źródło: X-NEWS
Zofia Zborowska-Wrona od dawna słynie z poczucia humoru, szczerości i tego, że nie przekłamuje codzienności, pokazując swoje życie w mediach społecznościowych. Niedawno kolejny raz udowodniła swoim obserwatorom, jak duży dystans ma do tego, co ją otacza. Udostępniła bowiem zdjęcie mamy, którą zastała w nietypowej sytuacji.

Zofia Zborowska-Wrona tuż po narodzinach córki, zaczęła pokazywać w mediach społecznościowych, jak aktywnie w jej wychowaniu uczestniczą dziadkowie. Jedna z sytuacji kilkukrotnie się powtórzyła i wyjątkowo rozbawiła aktorkę. O co chodziło? 

BEJBIS_ZBOROWSKA_CORKA
Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet"
Gwiazda podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie będą narzucać Nadziejce żadnej presji.

Zofia Zborowska-Wrona pokazała zdjęcie mamy. "Królowa rozrywki, wierna kibicka"

Zofia Zborowska-Wrona, choć chętnie udziela się w mediach społecznościowych, skrzętnie chroni prywatność swojej córki. Często pokazuje jednak fotografie i filmy, na których nie widać twarzy dziecka, ale widać opiekuńczych dziadków. Podczas jednego z rodzinnych wyjść aktorka uwieczniła ukochaną mamę podczas kibicowania. Maria Winiarska postanowiła… zasnąć na trybunach. 

"Mama jest zmęczona! Cukier i tarczycę ma ok. Przed Wami obiecane zdjęcie: królowa rozrywki, wierna kibicka, ale przede wszystkim umęczona babcia, która potrafi zasnąć dosłownie wszędzie. Nawet spiker ani klub kibica nie dał rady jej dobudzić. Marysia Winiarska jeszcze tylko miesiąc… No ciut wincyj" - napisała wyraźnie rozbawiona Zofia Zborowska-Wrona. 

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona nagrali teledysk dla córki

Zofia Zborowska-Wrona od ponad roku jest mamą małej Nadziei. Ukochana córka aktorki niedawno otrzymała od rodziny wyjątkowy prezent — teledysk nagrany do ulubionej piosenki. W krótkim filmiku wystąpili bliscy dziewczynki, w tym — rodzice i dziadkowie. Wideo zrobiło w mediach społecznościowych prawdziwą furorę i udowodniło, jak ogromną miłością jest otoczona Nadzieja Wrona. 

"Rok temu nasze życie wywróciło się do góry nogami. Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że wybrałaś nas jako swoich rodziców. W tym roku królowało 'Hakuna Matata', zobaczymy, co będzie za rok, ale miej no Naduś litość" - czytamy pod postem z teledyskiem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości