Przeszła jedną z największych metamorfoz. Tak zmieniała się Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska przeszła spektakularną metamorfozę
Agnieszka Kaczorowska przeszła spektakularną metamorfozę
Źródło: MW MEDIA
#METAMORFOZY GWIAZD Agnieszka Kaczorowska przeszła jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie. Aktorka dorastała na oczach całej Polski, a razem z nią zmieniał się jej styl. Z czasem z nieśmiałej nastolatki w zbyt poważnych ubraniach stała się pewną siebie i emanującą seksapilem kobietą. Pamiętacie, jak wyglądała dekadę temu?

Agnieszka Kaczorowska dorastała na oczach kamer. Aktorka swoją pierwszą, telewizyjną rolę dostała, jeszcze będąc dzieckiem. Widzowie mogli więc śledzić jej przemianę z niezbyt stylowej nastolatki w świadomą swojego ciała i mody kobietę. Kiedyś Agnieszka Kaczorowska nie interesowała się trendami i zamiast elegancji wybierała wygodę. Dziś aktorka prezentuje się całkiem inaczej. W oczy od razu rzuca się zmieniona fryzura, ścięte na krótko i zadbane włosy, a także sposób ubierania. Agnieszka Kaczorowska pokochała bowiem klasykę i świetnie wykorzystuje jej elementy nawet przy codziennych stylizacjach. Na wielkie wyjścia gwiazda dodaje niesztampowe elementy, co sprawia, że nigdy nie wygląda nudno.

SESJA_ROZENEK_RADZIOSTYLIZACJE
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Kaczorowska próbowała wyglądać na starszą, niż była

Agnieszka Kaczorowska od dziecka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskiej telewizji, a mimo to wyglądała niczym "dziewczyna z sąsiedztwa". Aktorka nie przykładała zbyt dużej wagi do stylu i często łączyła niepasujące do siebie elementy. Gdy natomiast zaczęła chodzić na popularne ścianki, wybierała stylizacje, które optycznie dodawały jej lat.

Agnieszka Kaczorowska w 2010 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2010 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2010 roku
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Swego czasu Agnieszka Kaczorowska kochała warstwy i przez to nie pomagała swojej figurze. Obszerne "kreacje", połączone z zadbanymi, ale jednak ciężkimi i długimi włosami sprawiały, że gwiazda wyglądała na zmęczoną i ubraną "na szybko". Początkowo aktorka rezygnowała z mocnego makijażu i stawiała na naturalną urodę. Potem jednak zaczęła szaleć.

Agnieszka Kaczorowska w 2013 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2013 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2013 roku
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Makijażowe szaleństwa Agnieszki Kaczorowskiej nie zawsze wychodziły jej najlepiej. Podobnie jak niestety eksperymenty z fryzurą. Patrząc na stare zdjęcia aktorki, można odnieść wrażenie, że jest ona starsza, niż obecnie. Wszystko za sprawą stylizacji i dobieranych przez nią dodatków, np. w postaci ciemnych i grubych rajstop, połączonych ze zbyt jasnymi butami.

Agnieszka Kaczorowska w 2014 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2014 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2014 roku
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Agnieszka Kaczorowska przeszła spektakularną metamorfozę

Dziś Agnieszka Kaczorowska nie przypomina siebie z przeszłości. Patrząc na aktorkę, widzi się przede wszystkim sensualność, kobiecość i klasę. Gwiazda nie popełnia już modowych wpadek, a na każdej imprezie wygląda wręcz fenomenalnie. Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska skróciła włosy, które tylko podkreśliły jej filigranową sylwetkę. Zaczęła też bardziej dbać o ciało.

Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Agnieszka Kaczorowska może być dziś śmiało określana nawet mianem ikony mody. Gwiazda uwielbia bawić się stylem i zawsze wychodzi jej to kapitalnie. W zależności od okazji potrafi zmieniać stylizacje niczym kameleon. Podczas pokazów polskich projektantów udowadnia, że dobrze zna się na bieżących trendach.

Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku
Agnieszka Kaczorowska w 2022 roku
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Agnieszka Kaczorowska dobrze wygląda jednak nie tylko na ściankach, ale także w codziennym życiu. Gwiazda bardzo się zmieniła w tej kwestii, a od kilku lat jest też szczęśliwą żoną i mamą. To właśnie rodzina jest motorem napędowym aktorki, czego z resztą nie ukrywa. Szczęście w życiu prywatnym przekłada się także na jej wygląd zewnętrzny, być może dlatego Agnieszka Kaczorowska od dłuższego czasu prezentuje swoją najlepszą formę.

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Agnieszka Kaczorowska z mężem
Agnieszka Kaczorowska z mężem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości