Żona Leo Messiego na zdjęciu z mężem i synami. "Wiemy, ile wycierpiałeś"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Lionel Messi z żoną po wygraniu reprezentacji Argentyny Mistrzostw Świata w Katarze

Argentyna wygrała Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, a jednym z bohaterów mundialu został okrzyknięty Lionel Messi. Żona popularnego sportowca pogratulowała zwycięstwa drużynie Albicelestes i pokazała zdjęcie z murawy tuż po ceremonii wręczenia medali. Zwróciła się też bezpośrednio do ukochanego.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 przeszły już do historii. W niedzielę podczas finału w Katarze zmierzyły się ze sobą reprezentacje Francji oraz Argentyny. Po zaciekłym boju i gradzie bramek wynik rozstrzygnął się dopiero w doliczonym czasie podczas serii rzutów karnych. Wówczas zatryumfowali Albicelestes, pokonując tym samym mistrzów świata sprzed czterech lat.

Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem" Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Żona Leo Messiego wzruszająco o ukochanym. "Wiemy, ile wycierpiałeś"

Przez cały czas trwania Mistrzostw Świata w Katarze cały internet aż huczał na temat dziewczyn i żon piłkarzy. Popularne "VAGs" chętnie zabierały głos po wygranych i przegranych spotkaniach swoich ukochanych, tym samym pokazując swoje wsparcie. Najwięcej w naszym kraju mówiło się zdecydowanie o Annie Lewandowskiej, czy też Marinie Łuczenko, jednak zagraniczne media nie zapominały także o partnerce Cristiano Ronaldo oraz żonie Lionela Messiego.

To właśnie Antonella Roccuzzo dziś jest na nagłówkach najważniejszych gazet. Ukochana kapitana reprezentacji Argentyny pokazała bowiem zdjęcie, które wykonała na murawie tuż po finałowym starciu z Francją. Lionel Messi zapozował do rodzinnego zdjęcia w towarzystwie pucharu.

"Mistrzowie świata. Nawet nie wiem, od czego zacząć. Czujemy wielką dumę z ciebie - Leo. Dziękujemy, że nauczyliście nas, aby nigdy się nie poddawać, aby zawsze walczyć do końca. Udało się. Jesteś mistrzem świata. My wiemy, ile wycierpiałeś przez te wszystkie lata, by to osiągnąć" - napisała żona piłkarza.

Leo Messi spełnił swoje największe piłkarskie marzenie. "Mój mistrz"

Antonella Roccuzzo i Lionel Messi znają się od dziecka i są ze sobą od wielu lat. Para doczekała się trójki synów: Thiago, Mateo i Ciro, którzy towarzyszyli sławnym rodzicom podczas mistrzostw w Katarze. Dla kapitana reprezentacji Argentyny to był bowiem wyjątkowy i najprawdopodobniej ostatni mundial w jego karierze.

Lionel Messi zdobył wszystkie możliwe wyróżnienia w świecie piłki nożnej, a jedynym trofeum, jakiego mu brakowało, był właśnie puchar mistrza świata. Sportowiec w końcu spełnił swoje największe zawodowe marzenie, a do tego został wybrany "zawodnikiem turnieju". Antonella Roccuzzo opublikowała drugi post, w którym nie kryła dumy z męża.

"Mój mistrz" - napisała czule.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Shaun Botterill - FIFA/FIFA via Getty Images

Pozostałe wiadomości