Żona Macieja Stuhra przeszła operację. Mąż pomaga jej przetrwać trudny czas

Żona Macieja Stuhra przeszła operację
Żona Macieja Stuhra przeszła operację
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Błażejewska-Stuhr o swoich problemach ze zdrowiem mówiła już jakiś czas temu. Teraz jest już po operacji i przechodzi intensywną rekonwalescencję. Na szczęście może liczyć na troskliwą opiekę męża. Mimo bólu, jej "Prawa Ręka" pomaga w codziennych obowiązkach i jest niezastąpionym wsparciem.

Para jest małżeństwem od 8 lat. Rzadko opowiadają o swoim związku, ale z ostatnich relacji Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr możemy wnioskować, że naprawdę mogą na siebie liczyć - w przysłowiowym zdrowiu i chorobie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Kalczyńska o planach zawodowych dzieci
Anna Kalczyńska opowiedziała jakie plany na przyszłość mają jej dzieci. Okazało się, że jedna z córek planuje pójść w dziennikarskie ślady mamy.

Żona Macieja Stuhra ma problemy ze zdrowiem

Mimo że Katarzyna Błażejewska-Stuhr jest powściągliwa w temacie relacji z mężem, swoją prywatnością dzieli się na Instagramie w innym kontekście. Pomiędzy licznymi radami dotyczącymi żywienia, zawodowa dietetyczka wprost mówi o swoich kłopotach ze zdrowiem.

"Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy" - opowiadała jakiś czas temu.

Pod koniec zeszłego roku informowała natomiast, że niebawem czeka ją operacja, która być może zakończy jej zdrowotne problemy.

"Jak być może wiecie, przez ostatnie kilka ładnych miesięcy borykałam się z problemami zdrowotnymi. Wiele diagnoz, niektóre budzące wiele lęku, niebawem poddaję się zabiegowi – oby to skończyło źródło problemów. Z całą pewnością wiele miało podłoże nerwowe albo choroba podsycana niepokojem nasilała swoje objawy" - pisała na blogu.

Żona Macieja Stuhra przeszła operację. W rekonwalescencji wspiera ją mąż

Nie wiadomo, czy to na pewno o ten zabieg chodziło, ale Katarzyna Błażejczyk-Stuhr właśnie przeszła operację obojczyka. Fanom żartobliwie żali się, że jest już tydzień po, a nadal nie może zrobić sobie selfie. Funkcjonować na co dzień pomaga jej teraz Maciej Stuhr.

"A ja dziś w radiu byłam z moją Prawą Ręką - tydzień po operacji obojczyka nie mogę sama zrobić selfie - więc mąż pomaga mi w tych niezbędnych aktywnościach" - zdradza.

Influencerka dzieli się z obserwatorami przebiegiem rekonwalescencji. Żali się na ból, który przeszkadza w codziennym życiu. W ostatnim czasie cała rodzina pojechała na ferie, ale Katarzyna Błażejewska-Stuhr nie skorzystała z nich za bardzo.

"No i co tu robić? Ferie jak nigdy zaplanowane pół roku wcześniej... Chce się płakać, ale biorę z nich, ile mogę. Nawet spacery wywołują ból, więc szanuję moje ciało (chociaż jestem na nie wściekła) i uprawiam delikatne marsze przy zachodzącym słoneczku. A poza tym czytam, pracuję i myślę o tych wszystkich, mimo wszystko, pozytywach, których jest wiele! I próbuję oswoić się z myślą, że w mojej ulubionej sprawczości są ograniczenia. Mogę zorganizować podpisy pod listem dotyczącym sytuacji na granicy polsko - białoruskiej, ale nie mogę zmusić mojego ciała do sprawności. To nowe doświadczenie dla mnie, ale może to też lekcja do odrobienia…" - opowiadała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości