Janusz Chabior pierwszy raz o cierpieniu swojego pupila. Żałuje jednej rzeczy. "Mam wielki wyrzut sumienia"

Janusz Chabior o chorobie swojego pupila
Janusz Chabior wspomina cierpienie swojego psa
Źródło: MWMEDIA
Janusz Chabior rok temu stracił swojego ukochanego psa Batmana. Aktor adoptował rannego psiaka i stworzył mu kochający dom. Ta historia wzrusza do łez. W nowym wywiadzie Janusz Chabior opowiedział o cierpieniu pieska i wyznał, czego nie może sobie wybaczyć. Zdradził, że zamierzał nagrać film z Batmanem, który genialnie sprawował się przed kamerą. W projekcie zgodziła się zagrać Agata Kulesza. Przeczytajcie o tej niezwykłej opowieści.

Janusz Chabior przygarnął psa ze schroniska. Batman trafił tam w ciężkim stanie. Wcześniej znaleziono go rannego w rowie. Był wiernym kompanem swojego pana. Towarzyszył mu na planach zdjęciowych i w podróży. Odmienił życie Janusza Chabiora, który zaangażował się w pomoc pokrzywdzonym zwierzętom.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on
Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach i ojcostwie.

Janusz Chabior o chorobie swojego pupila. Żałuje jednej rzeczy

Janusz Chabior adoptował pieska po tym, jak szukał kompana do filmu "Kilka prostych słów". Tak zaprzyjaźnił się z Batmanem, że po zdjęciach nie chciał, żeby został w schronisku. Tak zaczęła się ich wspólna przygoda, która trwała ponad 11 lat. Aktor był gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W podcaście dziennikarzy opowiedział o chorobie i cierpieniu swojego przyjaciela. Batman chodził na trzech łapach, odszedł w lutym 2022.

"Ostatni rok był bardzo ciężki, mieliśmy wózek, on bardzo cierpiał. Walczyliśmy, ale byliśmy tym zmęczeni" - wyznał Janusz Chabior w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

W wywiadzie artysta zdradził coś, czego jeszcze nigdy nie powiedział publicznie.

Nie ma już Batmana, a ja jednej rzeczy żałuję, że nie zrobiłem. To był wybitnie aktorsko uzdolniony pies. Ma zresztą sporą filmografię. Kiedyś oglądaliśmy razem "Psa, który jeździł koleją" i obiecałem mu, że nagram z nim taki film. Prosty, komórką. Zgodziła się w nim zagrać Agata Kulesza. Mam wielki wyrzut sumienia, że jakoś tak się stało, że się nie zmobilizowałem i tego filmu nie nakręciłem
- zdradził w rozmowie.

Poniżej zdjęcie Janusza Chabiora i Batmana. Piesek wystąpił z nim w kilkunastu filmach, serialach i teledyskach. To kadr z planu teledysku "Biała lokomotywa" duetu Babu Król z 2012 w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego.

Janusz Chabior pomaga zwierzętom

W tym samym wywiadzie Janusz Chabior zwrócił się do swojego pieska i przeprosił go za to, że nie zdążył zrealizować wspomnianego filmu. Dodał, że razem z jego żoną Agatą Wątróbską oddali mu swoje serca i czuli, że pies odwzajemnia tę miłość. Batman dodawał aktorowi otuchy w gorszych chwilach.

"Kiedy miałem jakieś niże i doły, mówiłem sobie: Chabior, czym ty się przejmujesz? Jesteś zdrowy, młody. Zobacz, tutaj kolega bez jednej łapy, a jaka radość życia, energia. Czym tym się przejmujesz?" - wspomina.

Janusz Chabior promuje wiele akcji charytatywnych związanych z pomocą zwierzętom. Batman stał się patronem jednej z nich. Aktor zorganizował pomoc pieskom wymagającym rehabilitacji. Gwiazdor podkreślił, że trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że ranne zwierzęta bez zaangażowania ludzi nie przeżyją koszmarnych obrażeń. Aktor promuje mnóstwo innych akcji związanych z różnymi zwierzętami. Na swoim zdjęciu profilowym na Instagramie dumnie pozuje ze świnką.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości