Żona Matthew McConaugheya miała konflikt z teściową. Zaskakujący zwrot akcji zmienił wszystko

Matthew McConaughey i Camila Alves
Żona Matthew McConaugheya o relacjach z teściową
Źródło: Getty Images
Matthew McConaughey i Camila Alves McConaughey są małżeństwem z trójką dzieci. Tworzą szczęśliwą rodzinę wraz z mamą aktora. Jednak nie zawsze była między nimi zgoda. Zarówno aktor, jak i jego wybranka nie mogli dogadać się z Mary Kathlene "Kay" McCabe. Żona Matthew McConaugheya ma nietypową relację z teściową. Zaskakujące, jak dziś ze sobą żyją.

Matthew McConaughey i Camila Alves McConaughey są parą od 2007 roku. Wzięli ślub pięć lat później i wychowują razem dwóch synów: Leviego i Livingstona oraz córkę Vidy. Gwiazdor Hollywood związał się z brazylijską modelką. Sam aktor miał trudności w porozumieniu się z matką. Przyznał, że nie rozmawiał z nią przez osiem lat. Kobieta miała ujawnić w mediach treść prywatnych rozmów z synem. Dziś ich relacja jest o wiele lepsza. A co z relacją synowa-teściowa?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Karolina Pisarek szczerze o życiu, sukcesie i początkach w branży

Żona Matthew McConaugheya nie dogadywała się z matką męża. Co się zmieniło?

Camila Alves nie ukrywała, że jej relacja z teściową ewoluowała. Gdy zaczęła spotykać się z aktorem, jego mama wystawiła ją na próbę. Mary Kathlene "Kay" McCabe testowała przyszłą synową. Jej metody mogłyby być wyjęte z komedii o teściowej. Żona Matthew McConaugheya opowiedziała o tym, co przeszła w podcaście "Biscuits&Jam" w stacji Southern Living.

"Nazywała mnie imionami wszystkich byłych dziewczyn Matthew i zaczynała ze mną rozmawiać po hiszpańsku w bardzo dziwny sposób, co trochę mnie gnębiło" - modelka zdradziła kulisy trudnej relacji z teściową.

Ukochana aktora pewnego dnia zaprosiła przyszłą teściową do Istambułu. Modelka przeżywała ciężkie chwile, bo wylatywała na kontrakt. Pokłóciła się z mamą Matthew McConaugheya i zawalczyła o siebie. Niespodziewanie po ostrym sporze kobiety nagle zaczęły się dogadywać.

"Od tego dnia mamy niesamowity związek i darzę ją ogromnym szacunkiem" - mówiła Camila Alves.

W 2020 roku obie panie wzięły udział w talk-show Drew Barrymore i opowiedziały o długiej drodze do dobrych relacji. Dwie silne i temperamentne kobiety zaczęły tworzyć wyjątkową więź. Dziś z profilu modelki na Instagramie możemy dowiedzieć się, że świetnie dogaduje się z mamą męża i często spędza z nią czas. Spójrzcie na posty, które zamieściliśmy poniżej.

Matthew McConaughey i Camila Alves. Filmowa miłość

Rok temu Matthew McConaughey w rozmowie z Anną Gacek dla "Zwierciadła" opowiedział o tym, jak poznał przyszłą żonę. Aktor był zauroczony modelką, ale ona nie odwzajemniła jego uczucia. Gwiazdor "Hollywood" musiał o nią dłużej powalczyć, ale szczęśliwie się mu to udało. Zabiegając o względy ukochanej, posłuchał rady mamy...

"Kiedy zobaczyłem Camilę, usłyszałem w myślach głos mojej mamy: 'rusz dupę i idź do niej, to nie jest dziewczyna, której machasz z drugiego końca sali'. Moje ciało instynktownie ruszyło w jej kierunku. Byłem nią oszołomiony, niczym ćma lecąca ku światłu" - wspominał aktor.

Camila Alves nie podzielała emocji mężczyzny. Jednak Matthew McConaughey nie poddawał się. Przytoczył historię, która pokazuje jego determinację.

"Na szczęście zepsuł się jej samochód, nie było zasięgu, więc nie mogłem zadzwonić po mojego kierowcę. Był środek nocy, a ona była skazana na to, by spędzić ją w moim domu. Nie muszę chyba dodawać, że próbowałem wejść do jej sypialni, startowałem dwukrotnie, za każdym razem wykopywała mnie z pokoju. Nie dała mi żadnych szans, ale to mnie nie zraziło i myślę, że moja determinacja zrobiła na niej wrażenie" - opowiedział w wywiadzie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości