Krzysztof Skiba o coming oucie syna. Ważne i intymne wyznanie

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Krzysztof Skiba o coming oucie syna

Krzysztof Skiba zareagował na coming out syna. Na antenie "Dzień Dobry TVN" powiedział, że tego typu deklaracje są bardzo ważne, szczególnie w Polsce. Okazał też wsparcie synowi Tytusowi Skibie.

Krzysztof Skiba pojawił się w weekendowym wydaniu "Dzień dobry TVN". Rozmawiał z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman o adopcji psów. W pewnym momencie poruszono temat orientacji seksualnej jego syna. Przypomnijmy, że niedawno Tytus Skiba opowiedział o swoim coming oucie. Syn lidera Big Cyc ujawnił, że jest biseksualny.

Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza
Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Skiba wspiera syna po jego coming oucie

Syn Krzysztofa Skiby wyznał, że ma bardzo dobrą relację ze swoją mamą, której jako pierwszej w rodzinie powiedział o swojej orientacji. Pozwolił jej przekazać prawdę swojemu starszemu bratu oraz ojcu.

"Powiedziała im i z tego, co wiem, też zareagowali ok [...] Dobrze, że [ojciec — przyp. red.] ma takie nastawienie, a nie inne" - przyznał Tytus na łamach magazynu "Replika".

Syn muzyka dodał w wywiadzie, że nie ma idealnego kontaktu z ojcem. Chłopak odczuł jego brak w domu, który spowodowany był życiem w show-biznesie. Krzysztof Skiba okazał wsparcie synowi. Na antenie "Dzień Dobry TVN" powiedział, że ceni odwagę Tytusa.

Każde tego typu deklaracje są potrzebne, bo wiadomo, żyjemy w Polsce, te sprawy cały czas są dziwne, wiele osób nie rozumie tego problemu. Tu najważniejszym słowem jest akceptacja i tolerancja innych. Ja jestem z nim całym sercem, wspieram go i myślę, że taka rodzicielska solidarność jest bardzo istotna. Bycie członkiem społeczności LGBT nie jest chorobą

Krzysztof Skiba pokazał partnerkę w telewizji

Krzysztof Skiba zawitał do studia "Dzień Dobry TVN" ze swoją ukochaną. Po licznych publikacjach związanych z coming outem jego syna muzyk musiał wyjaśnić, że nie jest już związany ze swoją żoną. Od roku są w separacji i czekają na rozwód. Artysta spotyka się z Karoliną Kempińską. Para przybyła do telewizji z czworonogiem Benkiem. Krzysztof Skiba jest zaangażowany w pomoc schroniskom. Sam opiekuje się dwoma zwierzakami, które znalazła jego partnerka.

"Benek to jest pies z interwencji, zabrany złemu panu, był na łańcuchu, na wsi pod Zamościem. Co więcej, był głodzony. Dokarmiały go dzieci, które przynosiły resztki z obiadów. Potem Benek znalazł się w hotelu adopcyjnym pod Wrocławiem. Moja partnerka znalazła go w Internecie. Jest bardzo pokojowy i od ponad 5 lat jest z nami. Drugi pies to Leoś, też z interwencji, uratowany z pustostanu. Był skazany na śmierć głodową" – powiedział wokalista zespołu Big Cyc.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości