Zosia Zborowska w nowej fryzurze. Gwiazda odświeżyła swój look

Autor:
Norbert
Żyła
Zofia Zborowska-Wrona

Zosia Zborowska-Wrona zaskoczyła fanów nową fryzurą. Aktorka opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie metamorfozy. Gwiazda postawiła na prostotę i elegancję.

Zosia Zborowska-Wrona to polska aktorka, która na szklanym ekranie zadebiutowała w komedii wojennej "Złoto dezerterów" w 1998 r. Od tamtego czasu mogliśmy oglądać gwiazdę w wielu różnych rolach. Aktorka grała zarówno w serialach telewizyjnych, kinowych produkcjach, jak i na deskach teatru.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Zosia Zborowska-Wrona odświeżyła fryzurę

Zosia Zborowska-Wrona jest świadoma swoich atutów. Gwiazda doskonale wie, że jednym z nich są jej piękne blond włosy. W związku z tym w pełni zrozumiałe jest, że gdy aktorka udała się do fryzjera to postawiła na odświeżenie swojego rewelacyjnego looku, a nie na całkowitą jego przemianę.

Na opublikowanym przez Zosię Zborowską-Wronę zdjęciu możemy zobaczyć ją w wyprostowanych włosach. Na uwagę zasługują wycieniowane końcówki i odświeżony kolor. Dzięki temu zabiegowi włosy aktorki zdecydowanie wyglądają na bardziej zadbane, gęste i pełne objętości.

Nowa fryzura gwiazdy wygląda naturalnie i promiennie. Pasuje jednakowo do codziennych stylizacji, jak i eleganckich okazji.

Życie prywatne Zosi Zborowskiej-Wrony

Fani pokochali odświeżony look aktorki i nie kryli swojego entuzjazmu w komentarzach pod zdjęciem gwiazdy:

"Super wyglądasz!",

"Tak! Blond to twój kolor",

"Wyglądasz WSPANIALE" - pisali rozemocjonowani fani aktorki.

Zofia Zborowska-Wrona prywatnie jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. Para poznała się podczas eventu związanego z modą. Wspomniani potwierdzili swój związek w grudniu 2018 roku.

Od tamtej pory para jest nierozłączna, a aktorka towarzyszyła siatkarzowi podczas wielu oficjalnych sportowych eventów. 17 maja 2019 r. gwiazdorska para zaręczyła się, a wkrótce potem w gronie najbliższych wzięli ślub.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości