Ewa Farna opublikowała wzruszające nagranie. Śpiewa dla córeczki

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
 Ewa Farna wydała płytę i znów zostanie mamą. Niespodzianka od Margaret i Natalii Szroeder

Ewa Farna opublikowała wzruszające nagranie, na którym śpiewa piosenki Alicii Keys dla swojej zaledwie trzymiesięcznej córeczki. Filmik rozgrzał serca fanów, którzy nie szczędzili piosenkarce ciepłych komentarzy.

Ewa Farna od zawsze łączyła życie zawodowym z prywatnym i nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Gwiazda wzięła ślub z Martinem Chobotem, z którym w 2019 roku powitała swojego pierwszego potomka, syna Artura. Niedawno piosenkarka pochwaliła się kolejną radosną rodziną i ogłosiła, że znów jest w ciąży. Ewa Farna z dumą prezentowała swoje krągłości, a trzy miesiące temu doczekała się szczęśliwego rozwiązania. Wydała wówczas na świat córeczkę Ellę.

Ewa Farna śpiewa córeczce piosenki Alicii Keys

Ewa Farna bardzo chroni swoje życie prywatne i bardzo rzadko opowiada o swoich bliskich w wywiadach. Fani piosenkarki dobrze wiedzą jednak, co u niej słychać dzięki mediom społecznościowym. Gwiazda jest bowiem bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie czasami publikuje rodzinne kadry.

Ewa Farna w najnowszym poście pokazała, jak spędza chwile ze swoją młodszą pociechą. Wokalistka pokazała nagranie, na którym śpiewa małej Elli. Gwiazda jest uczesana w dwa długie, grube warkocze i z miłością tuli do swojej piersi dziewczynkę ubraną w różowe śpioszki. Ewa Farna zdecydowała się jej zaśpiewać repertuar znanej, amerykańskiej piosenkarki.

"Alicię Keys według mnie trzeba puszczać (albo śpiewać) następnej generacji. Co za piosenki" - napisała.

Fani byli zauroczeni nagraniem.

"Co za wykonanie, Ewa. Wow! Czujesz te klimaty. Nagraj taką płytę, och, jak miło by się słuchało";

"Oj jak pięknie!";

"Jak ja to lubię... wciąż zachwycasz. Pięknie. Wszystkiego dobrego dla was" - czytamy w komentarzach.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Farna szczerze o macierzyństwie. "Płacz jest sprawą normalną"

Ewa Farna nigdy nie lukrowała rzeczywistości i na swoim profilu na Instagramie często pokazuje, że macierzyństwo to nie tylko blaski, ale również i cienie. Gwiazda opowiedziała o nowej, życiowej roli w wywiadzie dla serwisu "Baby by Ann".

"Miałam momenty doła: takie jak start karmienia, momenty bezsilności, kiedy nie rozumiałam, co się dzieje" - mówiła.

Wokalistka przyznała jednocześnie, że bardzo bała się tzw. baby bluesa, jednak na szczęście nic takiego się jej nie przydarzyło.

"Jestem szczęściarą. A płacz jest sprawą normalną. Nie mogę dopuszczać dziwnych myśli do głowy. Takie podejście pomagało" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości