Katarzyna Bosacka pokazała, ile kosztuje WC nad morzem. Fani oburzeni

Katarzyna Bosacka pokazała ile kosztuje skorzystanie z WC nad morzem
Katarzyna Bosacka pokazała ile kosztuje skorzystanie z WC nad morzem
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Bosacka opublikowała zdjęcia znad polskiego morza i pokazała na Instagramie, ile w tamtejszych lokalach kosztuje skorzystanie z toalety. Ceny wprawiły fanów prezenterki w prawdziwe oburzenie. Internauci zauważyli też, że w innych krajach o takich rzeczach nawet nie ma mowy.

Katarzyna Bosacka od lat uczy Polaków, jak nie dać się oszukać i zaoszczędzić. Prezenterka zyskała sławę dzięki programom "Wiem, co jem i wiem, co kupuje" oraz "Mądrze jeMY z Katarzyną Bosacką". Ekspertka swoim nietuzinkowym podejściem do tematu szybko zyskała sympatię widzów, z którymi też utrzymuje stały kontakt. Niedawno dziennikarka pokazała "paragony grozy" z tegorocznej majówki, a tym razem wybrała się nad polskie morze i podzieliła się informacjami, jakie ceny panują w wakacje nad Bałtykiem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Katarzyna Bosacka pokazała cenniki z nadmorskich toalet

Katarzyna Bosacka razem z rodziną wyjechała nad polskie morze. Prezenterka wybrała początek wakacji, by uniknąć tłumów, jednak się to nie udało. Przy okazji wzrostu zainteresowania nadmorskimi kurortami, wzrosły także ceny usług w tamtejszych lokalach. Nawet jeśli chodzi o kwestię... skorzystania z toalety. Katarzyna Bosacka zdziwiona cenami za wstęp do WC opublikowała na swoim koncie na Instagramie post, z którego dowiadujemy się, że taka "przyjemność" kosztuje od 4 do nawet 7 złotych za osobę.

"Wszystko drożeje, nawet jednorazowe wejście do toalety na Helu. Dobrze przyjrzyjcie się napisom powyżej - opłata zależy od wielkości przyrodzenia! Ktoś miał wyobraźnię" - napisała.

Katarzyna Bosacka nawiązała do napisu na drzwiach toalety, gdzie czytamy:

"Uwaga! Licznik osób. Za każde wejście do toalety opłata 5,00 zł. Toaleta płatna: duży penis 7,00 zł, mały penis 5,00 zł".

czt_wojciechowska_wakacje
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fani Katarzyny Bosackiej oburzeni cenami znad polskiego morza

Katarzyna Bosacka zawsze liczy na odzew fanów i apeluje do nich, by dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Tak było i tym razem.

"Czekam na Wasze zaskakujące zdjęcia z wakacji, dotyczące jedzenia, cen czy spraw konsumenckich" - zachęciła internautów. Na ich odzew nie trzeba było długo czekać.

Większość fanów prezenterki była oburzona tym, co pokazała. Komentujący podkreślali, że tak wysokie ceny za skorzystanie z toalety są absurdalne i w innych krajach są to bezpłatne sprawy.

"Jeśli to żart, to dla mnie niesmaczny. Poza tym wysokie ceny za korzystanie z toalet będzie skutkowało prawdopodobnie kosztami sprzątania terenu. Jaki sens?";

"Co? W Anglii toalety są za darmo. Nawet nad morzem";

"W Niemczech przy każdym wejściu na plażę darmowe toalety i mają zakaz wchodzenia na plażę z psami, można!";

"W Chorwacji wszystkie toalety są darmowe";

"Dobrze, że to nie cena za kilogram..." - czytamy pod postem.  

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości