Katarzyna Bosacka rzuciła chłopaka, a trzy dni później zaręczyła się z obecnym mężem

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katarzyna Bosacka spędzi święta z Ukraińcami

Katarzyna Bosacka gościła ostatnio w programie Izabeli Janachowskiej, w którym wróciła pamięcią do swojego ślubu. Dziennikarka za kilka dni będzie świętowała 25-lecie ślubu. Jak się okazało, prowadząca "Wiem, co jem" bardzo szybko musiała podjąć decyzję.

Katarzyna Bosacka jest znaną polską dziennikarką, a także prezenterką. Widzowie uwielbiają jej programy "Wiem, co jem" i "Wiem, co kupuję", w których 50-latka mówi o dobrych nawykach żywieniowych. Już od 25 lat jest żoną dziennikarza i dyplomaty, Marcina Bosackiego, z którym ma czworo dzieci — Jana, Marię, Zofię i Franciszka.

Katarzyna Bosacka powiedziała o ślubie

Teraz Katarzyna Bosacka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedziała o swoim ślubie. W rozmowie z Izabelą Janachowską wyznała, że kiedy poznała swojego obecnego męża, od czterech lat była w szczęśliwym związku z innym chłopakiem.

Katarzyna Bosacka wyszła za mąż za Marcina Bosackiego 26 kwietnia 1997 r. Najpierw para wzięła ślub cywilny, a dwa dni później kościelny. Jak się okazało, dziennikarka nieomal nie wyszła za innego mężczyznę. Kiedy Marcin Bosacki dowiedział się, że dziennikarka ma kogoś, nie zniechęcił się i nadal zabiegał o jej względy.

"Ten inny jest absolutnie zdecydowany. Mówi, że jesteś kobietą jego życia, że jest w stanie się z tobą ożenić tu i teraz, jakiś harlequin. (...) Kobieta, która jest uczciwa, idzie do swojego narzeczonego i mówi: słuchaj, łazi taki za mną jeden. Narzeczony za bardzo się nie przejął. Pomyślał, że przez te cztery lata ten związek jest na tyle poważny, że nie zdecyduję się na inne rozwiązanie. A ten drugi był zdeterminowany, bardzo poważny, konkretny, punktualny, taka dobra partia" - powiedziała.

Zobacz wideo:

Aneta i Robert z "ŚOPW" odkładają przeprowadzkę na wieś. Powód? Przyziemny
Aneta i Robert z "ŚOPW" odkładają przeprowadzkę na wieś. Powód? Przyziemny

Dziennikarka wyszła za mąż po pół roku znajomości

Dziennikarka zerwała zaręczyny i już po trzech dniach związała się z Marcinem Bosackim. Po pół roku od spotkania zakochani postanowili wziąć ślub, a Katarzyna Bosacka była już w czwartym miesiącu ciąży, przez co na dwa dni przed ceremonią, nie mogła zmieścić się w suknię ślubną. Na szczęście z opresji wybawiła ją krawcowa.

"Po tych doświadczeniach z przerobieniem byłam pewna, że to ta suknia, bo pasuje. Weszła i wiedziałam, że mam, w czym iść do ślubu. Nie bawiłam się w żadne welony, miałam włosy spięte w koczek" - mówiła w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Mąż Katarzyny Bosackiej jest dziennikarzem, dyplomatą i byłym ambasadorem Polski w Kanadzie. W 2010 r. pełnił funkcję rzecznika prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a w 2019 r. z ramienia Koalicji Obywatelskiej został wybrany do Senatu X kadencji.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: NADRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości