Maria Dębska pierwszy raz o stosunkach z Marcinem Bosakiem. "Nie mamy relacji"

Maria Dębska szczerze o relacji z Marcinem Bosakiem
Maria Dębska szczerze o relacji z Marcinem Bosakiem
Źródło: MWMEDIA
Maria Dębska i Marcin Bosak byli jednym z najbardziej znanych małżeństw w polskim show-biznesie. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia o ich rozstaniu, jednak aktorzy nie komentowali tych wiadomości. Teraz aktorka jasno powiedziała, jakie stosunki łączą ją z Marcinem Bosakiem.

Maria Dębska i Marcin Bosak pobrali się w sierpniu 2020 r. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i już zaledwie po roku w mediach pojawiły się pogłoski o ich rozstaniu. Na początku aktorzy nie komentowali tych doniesień, aczkolwiek usunęli z mediów społecznościowych wspólne zdjęcia.

Maria Dębska szczerze o Marcinie Bosaku

To był wystarczający powód dla fanów i internautów, aby przypuszczać, że pogłoski o ich rozstaniu są prawdziwe. Niedługo później Maria Dębska pojawiła się na premierze filmu, w którym wcieliła się w główną rolę Kaliny Jędrusik "Bo we mnie jest seks", a na premierze nie towarzyszył jej mąż, ale przyjaciel, dziennikarz Stanisław Trzciński, co tylko podsyciło plotki.

Teraz Maria Dębska w rozmowie z Pudelkiem po raz pierwszy odniosła się do Marcina Bosaka. Wytłumaczyła, dlaczego nie poruszała tego tematu w mediach.

Zobacz wideo:

"Listy do M. 5". Tomasz Karolak, Mateusz Banasiuk, Maria Dębska o pracy na planie filmu
Źródło: Co Za Tydzień

Maria Dębska nie chciała komentować rozstania w mediach

Aktorka powiedziała:

"Wychodzę z założenia, że to, co się mediom daje, to potem musisz za to zapłacić. Jeżeli im dużo dajesz, to potem oni dużo chcą. Ja się staram dużo nie dawać i stawiam te granice w takim miejscu, w jakim czuję i tak jest w każdej sytuacji – uważam, że jak wpuszczę media do swojej przestrzeni życia, to już mi nic nie zostanie i będę się musiała tłumaczyć, wyjaśniać, a tego nie chcę robić i tak też było w tej sytuacji" -wyjaśniła.

Maria Dębska powiedziała również, jak wyglądają jej stosunki z Marcinem Bosakiem.

"Ja mam taką zasadę, że bym wolała się na ten temat nie wypowiadać. Nie mamy relacji, nie będę się wypowiadać na ten temat" - powiedziała.

Maria Dębska i Marcin Bosak
Maria Dębska i Marcin Bosak
Maria Dębska i Marcin Bosak
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości