Piotr Gąsowski odpoczywa w Hiszpanii z rodziną. Dołączył do niego Maciej Dowbor

Piotr Gąsowski spędza wakacje z Dowborami
Piotr Gąsowski spędza wakacje z Dowborami
Źródło: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA
Piotr Gąsowski świętował ostatnio swoje 58 urodziny. Z tej okazji aktor wybrał się z całą rodziną do Hiszpanii, gdzie wszyscy hucznie świętowali. Teraz do jubilata dołączyli Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Pokazali wspólne zdjęcie.

Piotr Gąsowski urodził się 16 kwietnia 1964 r. w Mielcu. Po zdanej maturze dostał się do PWST w Warszawie (obecnie Akademia Teatralna), którą ukończył w 1986 r. Jeszcze w tym samym roku zadebiutował na deskach teatralnych, a w telewizji pojawił się sześć lat później.

Piotr Gąsowski świętował 58. urodziny

Aktor ma za sobą wiele wybitnych kreacji aktorskich, za które widzowie kochają go do tej pory. Prywatnie był związany z Hanną Śleszyńską, z którą ma syna Jakuba. Później związał się z Anną Głogowską, z którą doczekał się córki Julii.

Teraz rodzina aktora łącznie z jego byłymi partnerkami utrzymują bardzo dobre stosunki. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć, że wszystkie wyjątkowe okazje świętują w swoim gronie. Tak też było i tym razem, kiedy Piotr Gąsowski kończył 58 lat.

Aktor wraz z rodziną wybrali się do Hiszpanii. Teraz dołączyli do nich Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, czyli wieloletni przyjaciele Piotra Gąsowskiego. O wszystkim powiadomili na Instagramie, dodając wspólne zdjęcie.

Zobacz wideo:

TZZIELINSKI_UKRAINA
Andrzej Zieliński o Polakach i sytuacji w Ukrainie

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska świętują z aktorem

Piotr Gąsowski do zdjęcia dodał opis:

"Cześć moi drodzy! Okazuje się, że nawet gdy wyjeżdżamy na urlop oddzielnie, to koniec końców jesteśmy razem! I to całymi rodzinami, z tym że Maciek jest jedynym facetem wśród jego dziewczyn podczas gdy u nas, rolę dziewczęcej 'rodzynki' pełni moja Julcia-córcia! Może jeszcze do tego wszystkiego, skoro już mamy dzieci, zamieszkamy z Maćkiem razem?! Żarcik… spieralibyśmy się o wszystko, w imię męskiej i mało mądrej rywalizacji! Ale póki co, gorąco Was wszystkich od Dowborów i Gąsowskich, jeszcze świątecznie, pozdrawiamy!" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Super, że jesteście tam razem", "Też bym chciała takie wakacje", "Bardzo ciekawa jest ta wasza przyjaźń", "To musiało się tak skończyć", "Pozdrawiam was", "Czekam na pocztówkę!" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości