Najnowsze

Adam ze "ŚOPW" o rozstaniu z Patrycją. Tylko nam mówi, jaka była przyczyna

Najnowsze

Autor:
Dagmara
Olszewska
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?

Kolejna edycja "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" dobiegła końca. To pierwsza taka sytuacja, gdy wszystkie pary zdecydowały pozostać w związkach małżeńskich, a na końcu odcinka dowiedzieliśmy się o … ich rozstaniach. Adam Sak w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o swoim związku z Patrycją. Czuje się oszukany? Kto zadecydował o ich rozstaniu? Jaki był oficjalny powód?

Patrycja i Adam to jedna z trzech par, które wzięły udział w ślubnym eksperymencie. Oboje weszli w małżeństwo pełni emocji. Patrycja - niepewna swojej decyzji zaczęła otwierać się na znajomość z Adamem, który za wszelką cenę chciał, by ich związek przetrwał próbę. Niestety - dziś układają sobie życie na osobności. 

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam czuje się oszukany przez Patrycję?

Adam Sak w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział, jak z perspektywy czasu postrzega swoją relację z Patrycją. 

- Oszukany? Nie, to chyba za duże słowo. Każdy jest inny i dobrze, że tak jest. Nie mam żalu, pretensji. Nie widziałem za bardzo momentów, które od początku wskazywałyby na to, że to [związek, przyp. red] nie ma prawa bytu. Tym bardziej, że jakby nie patrzeć - kamery nie były z nami 24/h. Było strasznie dużo pozytywnych momentów - opowiada. 

Widzowie i internauci poznali Adama i Patrycję jako parę niepewną, lecz z ogromnymi perspektywami na wspólną przyszłość. Uczestnik programu wyznał, czy gdy kamery gasły, widział zaangażowanie ze strony żony.

- Patrycja od samego początku zaznaczała, że nie lubi się przytulać i nie należy do osób - jak ja to określam - misiowatych. A ja bardzo i szanowałem to. Ale były takie momenty, że pierwsza złapała mnie za rękę lub jako pierwsza się do mnie przytuliła, więc to były takie sygnały dość pozytywne - powiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie? "Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Kto podjął ostateczną decyzję? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Dlaczego Patrycja i Adam się rozstali?

Niestety, choć jak deklaruje Adam Sak pozytywnych i szczęśliwych momentów małżeńskich było dużo - decyzja o rozstaniu spadła na niego nagle.

- Decyzja o rozstaniu była jednostronna i właściwie nie było żadnej rozmowy poprzedzającej, że coś takiego może mieć miejsce. (...) Pamięć może mnie mylić, ale to chyba było ok. półtora, a może dwa miesiące po zakończeniu nagrań. Jeżeli chodzi o powód… Górę wzięło Patrycji nastawienie do życia. To, na jakim jest etapie i czego od życia chce i potrzebuje, co ja totalnie rozumiem. Przyszedł taki dzień, że irytowała ją sama moja obecność. Gdy widziała moje buty, że wróciłem z pracy, to już się złościła - wyznał Adam. 

To właśnie Patrycja miała podjąć ostateczną decyzję o rozwodzie. Co według mężczyzny zaważyło na ich związku?

- To też było związane z moim zdrowiem, bo trochę mi się pogorszyło. Na szczęście to nie było coś poważnego, tylko miałem problemy z oddychaniem i zacząłem chrapać. Wydaje mi się, że to ze względu na stres, przeprowadzkę, nowe miejsce itd. I oboje się nie wysypialiśmy i zaczęliśmy chodzić podenerwowani. Wiedziałem, że mi się to zdarza w życiu, ale bardzo rzadko i nie na tyle, żeby to komuś przeszkadzało. Nawet kiedyś Patrycja wspominała, że zdarzyło mi się ze dwa razy chrapać, ale mogła normalnie spać. A później zacząłem dużo bardziej i budziła mnie po nocach, nie wysypiała się przeze mnie. To wiadomo, troszeczkę moja wina. Nie miałem na to wpływu, no ale to jednak ja chrapałem. I stwierdziłem, że wyjadę na 3 dni, żeby mogła się wyspać, a ja w tym czasie ogarnę sobie lekarza, żeby dowiedzieć się, o co chodzi i czemu to się zaczęło. No i jak po tych trzech dniach wróciłem, to była decyzja, że 'pa'. I tyle - opowiedział Adam.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępne są na Playerze. W serwisie można też oglądać australijską edycję eksperymentu. Jakie są różnice między programami? Sprawdźcie koniecznie!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości