Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Co się wydarzy w ostatnim odcinku?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam

W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznamy ostateczne decyzje par. Kto jest bliższy rozstaniu, a kto już wie, że chce pozostać w małżeństwie? Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

W najnowszym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiemy się, jak zakończy się program dla Agnieszki i Kamila oraz Doroty i Piotra, a także Patrycji i Adama. Czy czeka ich happy end?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil Źródło: Player

Od pierwszej chwili widać było, że Agnieszka i Kamil przypadli sobie do gustu. Ich małżeństwo było niemalże idealne. Doskonale się dogadywali, mieli podobne charaktery i zainteresowania. Zachowywali się, jakby byli starym, dobrym małżeństwem. Dla Kamila Agnieszka postawiła zmienić całe swoje dotychczasowe życie. Wyprowadziła się z Białegostoku i zamieszkała jeszcze w trakcie trwania programu we Włocławku. Zostawiła nawet dopiero co kupione mieszkanie. Zaczęła także nową pracę.

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja Kulda i Adam Sak

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam Źródło: Player

Patrycja i Adam spodobali się sobie od początku, jednak po jakimś czasie Patrycja zaczęła się bardzo dystansować od Adama. Stwierdziła nawet, że niemal każde zachowanie męża jest w stanie wyprowadzić ją z równowagi. Krótka rozłąka pomogła jej uświadomić sobie, że tęskni za mężem. Przyznała, że odkrywa w sobie dawno zapomniane emocje. Adam od początku był zauroczony swoją żoną. Przez cały czas emisji, nie ukrywał, że mu się podoba. Pod koniec programu Patrycja całkowicie zmieniła swoje nastawienie i wyglądała na zakochaną w Adamie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota Michalak i Piotr Sadowski

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota i Piotr
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota i Piotr Źródło: Player

Małżeństwo Doroty i Piotra na początku wydawało się bardzo udane. Widać było, że para ma ze soba bardzo dużo wspólnego. Dorota już na samym początku programu zaskoczyła wszystkich i postanowiła przyjąć nazwisko męża, aby udowodnić, że traktuje eksperyment serio. Piotr nie ukrywał jednak, że jego priorytetem jest rodzina, którą chce szybko założyć. Przez cały program namawiał Dorotę na bliskość. Frustracja narastała jednak, bo ta nie była gotowa na intymne zbliżenie i nie chciała też rozmawiać o nienarodzonych jeszcze dzieciach. Agresywne zachowanie Piotra w sklepie nieco odstraszyło Dorotę, ale nie zraziła się do męża i chciała kontynuować ich relację. Także Piotr chciał nadal poznawać żonę.

Jakie decyzje podejmą pary? Odpowiedź już jutro 24 maja o 21.35 w TVN!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl. Powtórki programu można zobaczyć w niedzielę o godz. 15.15 na TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości