Adam ze "ŚOPW" o rozstaniu z Patrycją. Tylko nam mówi, jaka była przyczyna

Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Kolejna edycja "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" dobiegła końca. To pierwsza taka sytuacja, gdy wszystkie pary zdecydowały pozostać w związkach małżeńskich, a na końcu odcinka dowiedzieliśmy się o … ich rozstaniach. Adam Sak w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o swoim związku z Patrycją. Czuje się oszukany? Kto zadecydował o ich rozstaniu? Jaki był oficjalny powód?

Patrycja i Adam to jedna z trzech par, które wzięły udział w ślubnym eksperymencie. Oboje weszli w małżeństwo pełni emocji. Patrycja - niepewna swojej decyzji zaczęła otwierać się na znajomość z Adamem, który za wszelką cenę chciał, by ich związek przetrwał próbę. Niestety - dziś układają sobie życie na osobności. 

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam czuje się oszukany przez Patrycję?

Adam Sak w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział, jak z perspektywy czasu postrzega swoją relację z Patrycją. 

- Oszukany? Nie, to chyba za duże słowo. Każdy jest inny i dobrze, że tak jest. Nie mam żalu, pretensji. Nie widziałem za bardzo momentów, które od początku wskazywałyby na to, że to [związek, przyp. red] nie ma prawa bytu. Tym bardziej, że jakby nie patrzeć - kamery nie były z nami 24/h. Było strasznie dużo pozytywnych momentów - opowiada. 

Widzowie i internauci poznali Adama i Patrycję jako parę niepewną, lecz z ogromnymi perspektywami na wspólną przyszłość. Uczestnik programu wyznał, czy gdy kamery gasły, widział zaangażowanie ze strony żony.

- Patrycja od samego początku zaznaczała, że nie lubi się przytulać i nie należy do osób - jak ja to określam - misiowatych. A ja bardzo i szanowałem to. Ale były takie momenty, że pierwsza złapała mnie za rękę lub jako pierwsza się do mnie przytuliła, więc to były takie sygnały dość pozytywne - powiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Kto podjął ostateczną decyzję?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Dlaczego Patrycja i Adam się rozstali?

Niestety, choć jak deklaruje Adam Sak pozytywnych i szczęśliwych momentów małżeńskich było dużo - decyzja o rozstaniu spadła na niego nagle.

- Decyzja o rozstaniu była jednostronna i właściwie nie było żadnej rozmowy poprzedzającej, że coś takiego może mieć miejsce. (...) Pamięć może mnie mylić, ale to chyba było ok. półtora, a może dwa miesiące po zakończeniu nagrań. Jeżeli chodzi o powód… Górę wzięło Patrycji nastawienie do życia. To, na jakim jest etapie i czego od życia chce i potrzebuje, co ja totalnie rozumiem. Przyszedł taki dzień, że irytowała ją sama moja obecność. Gdy widziała moje buty, że wróciłem z pracy, to już się złościła - wyznał Adam. 

To właśnie Patrycja miała podjąć ostateczną decyzję o rozwodzie. Co według mężczyzny zaważyło na ich związku?

- To też było związane z moim zdrowiem, bo trochę mi się pogorszyło. Na szczęście to nie było coś poważnego, tylko miałem problemy z oddychaniem i zacząłem chrapać. Wydaje mi się, że to ze względu na stres, przeprowadzkę, nowe miejsce itd. I oboje się nie wysypialiśmy i zaczęliśmy chodzić podenerwowani. Wiedziałem, że mi się to zdarza w życiu, ale bardzo rzadko i nie na tyle, żeby to komuś przeszkadzało. Nawet kiedyś Patrycja wspominała, że zdarzyło mi się ze dwa razy chrapać, ale mogła normalnie spać. A później zacząłem dużo bardziej i budziła mnie po nocach, nie wysypiała się przeze mnie. To wiadomo, troszeczkę moja wina. Nie miałem na to wpływu, no ale to jednak ja chrapałem. I stwierdziłem, że wyjadę na 3 dni, żeby mogła się wyspać, a ja w tym czasie ogarnę sobie lekarza, żeby dowiedzieć się, o co chodzi i czemu to się zaczęło. No i jak po tych trzech dniach wróciłem, to była decyzja, że 'pa'. I tyle - opowiedział Adam.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępne są na Playerze. W serwisie można też oglądać australijską edycję eksperymentu. Jakie są różnice między programami? Sprawdźcie koniecznie!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości