Adam ze "ŚoPW" szuka nowej miłości? "Życie w poprzednim związku nic nie wniesie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam
Źródło: Player
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" wyznał, czy jest gotowy na nową miłość. Niestety, w programie nie znalazł tej jedynej. Mimo rozwodu nie przekreśla jednak swoich szans na szczęśliwe życie u boku innej osoby.

Losy uczestników "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" każdego dnia śledzą tysiące internautów. Widzowie przez długie tygodnie trzymali kciuki za powodzenie związków dobranych przez ekspertów. Choć wszystkie trzy pary wyraziły chęć pozostania w małżeństwach, żadna z relacji nie przetrwała próby czasu. Adam Sak, jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników minionej edycji, w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl powiedział, czy w jego sercu pojawił się już ktoś nowy.

Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość? Wyjaśnił, jak wygląda obecnie jego życie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest zakochany?

Adam już na początku eksperymentu zaznaczył, jak ważna jest dla niego szczera relacja oparta na miłości, zaangażowaniu i zaufaniu. Patrycja wydawała się dla niego niemal idealna, a para już podczas ślubu zaczęła się świetnie dogadywać. Życie pod jednym dachem zweryfikowało jednak to, że nie są tak dobrze dopasowani, jak wydawało się na początku.

Patrycja zdecydowała, że to koniec ich małżeństwa. Nagła wiadomość wywróciła życie Adama do góry nogami. Czy po kilku miesiącach jest już gotowy na nowe uczucie?

"Nigdy nie zamykałam się na nikogo. To w sumie najlepiej może pokazać moja próba roztopienia lodu, który Patrycja między sobą a mną postawiła. Zawsze też staram się odcinać od tego, co było kiedyś. Życie w jakikolwiek sposób w poprzednim związku, patrząc na to, co było, doszukiwanie się tego w nowej relacji nic tak naprawdę nie wniesie. Trzeba żyć tym, co jest teraz i co można stworzyć z nową osobą, więc tak. Jestem otwarty" - powiedział w wywiadzie Adam Sak.

"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam Sak jest w nowym związku?

Adam Sak w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl wyjaśnił, że mógłby nawiązać nową relację, jednak nie zdradzi jeszcze, czy obecnie jego serce jest zajęte.

"Jeśli chodzi o moje relacje z innymi osobami - pozostawię to dla siebie" - odpowiedział.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości