Weronika Książkiewicz pogrążona w żałobie. Krzysztof Latek zmarł nagle. Osierocił ich syna

Zmarł Krzysztof Latek
Zmarł Krzysztof Latek
Źródło: Getty Images / Facebook
Media właśnie podały smutną wiadomość. Krzysztof Latek — były partner Weroniki Książkiewicz i ojciec jej 14-letniego syna nie żyje. Ta tragiczna informacja wstrząsnęła bliskim mężczyzny. Miał zaledwie 59 lat.

Informację o odejściu Krzysztofa Latka pojawiły się niespodziewanie we wtorek 11 czerwca i zostały opublikowane przez jeden z serwisów. Media podają, że najbliżsi mężczyzny są cały czas w szoku po otrzymaniu przykrej wiadomości.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ODESZLI_POLSKA_2023
Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Zmarł Krzysztof Latek

Krzysztof Latek i Weronika Książkiewicz związali się w 2008 r. Zakochani bardzo chronili swoją prywatność, dlatego o szczegółach ich relacji niewiele wiadomo. Związek zaowocował urodzeniem się syna Borysa w 2010 r. Mimo że zaledwie 3 miesiące po jego narodzinach zdecydowali o zakończeniu swojego związku, to jednak zwłaszcza w ostatnim czasie utrzymywali między sobą serdeczne relacje.

Wieści które pojawiły się w nocy niewątpliwie były szokiem dla bliskich i znajomych Krzysztofa Latka. W serwisie "Świat Gwiazd" została opublikowana informacja o tragicznej śmierci byłego partnera Weroniki Książkiewicz.

Krzysztof Latek odszedł niespodziewanie w nocy 11 czerwca. Portal informuje, że rodzina i przyjaciele zmarłego zbierają się, aby wesprzeć Weronikę Książkiewicz i jej syna w tych niezwykle trudnych chwilach. Zgodnie z informacjami podawanymi przez portal, Weronika Książkiewicz miała ogromne trudności z przekazaniem tragicznej wiadomości o śmierci ojca swojemu synowi.

Informacje o śmierci mężczyzny w rozmowie z Pudelkiem potwierdził Waldemar Dąbrowski, tata przyjaciółki Weroniki Książkiewicz, Marty Dąbrowskiej.

Trudna relacja Krzysztofa Latka i Weroniki Książkiewicz

Krzysztof Latek, znany przedsiębiorca dał się poznać mediom dzięki związkowi z Weroniką Książkiewicz. Para niebawem powitała na świecie syna Borysa, który urodził się w 2010 roku. Niestety relacja zakochanych nie przetrwała próby czasu.

W kolejnych latach byli często obecni w mediach z powodu walki o prawa do opieki nad synem.

"[...]Byłam szczęśliwa, ale przede wszystkim wykończona. Borys miał wymagania, nie lubił spać. Do tego doszło rozstanie z partnerem. [...] Jedenaście lat temu musiałam zawalczyć o jakąś normalność. I było naprawdę ciężko. Miałam moment fatalny - właśnie po porodzie i zakończeniu związku" - wyznała gwiazda w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Ostatecznie jednak Weronika Książkiewicz i Krzysztof Latek doszli do porozumienia. W ostatnim czasie między nimi panowały dobre relacje. Oboje zgodzili się, że w wychowaniu syna powinni uczestniczyć oboje rodzice.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Facebook

podziel się:

Pozostałe wiadomości