Programy

Tom z "40 kontra 20" opowiedział o związku z Amirą. Czy nadal są razem?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"40 kontra 20". Czy Tom i Amira są razem po programie?

W finale "40 kontra 20" Tom Grabowski wybrał Amirę. Para spędziła razem romantyczne chwile na Krecie i rozpoczęła wspólne życie w Polsce. Tom w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o uczuciach do Amiry i kulisach ich związku. Ta historia zaczęła się jak w komedii romantycznej. Przypominamy jej najważniejsze momenty.

Tom Grabowski miał w swojej willi mnóstwo pięknych i intrygujących kobiet. Choć każda z nich mogła liczyć na jego ciepłe spojrzenie i uwagę, to tylko jedna skradła jego serce. Amira od początku przyciągnęła uwagę czterdziestolatka swoją oryginalną urodą i urokiem. Mieszkańcy willi i glampingu wyczuwali chemię między nimi. Uczestniczka stała się faworytką Toma. Para przypieczętowała to pocałunkiem.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"40 kontra 20". Dżoana o uczuciach do Toma
"40 kontra 20". Dżoana o uczuciach do Toma Źródło: "Co Za Tydzień"

Tom Grabowski o prawdziwych uczuciach do Amiry

Tom przyznał, że bardzo szybko zakochał się w Amirze.

Amirze powiedziałem w programie, że to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale serio to tak wyglądało. Bardzo szybko, po 2-3 dniach moje serce zabiło do niej mocniej. Z mojej strony pojawiły się uczucia do niej

Amira zaufała Tomowi i wytrzymała wszystkie ich wzloty i upadki. Nawet Amello nie zdołała odbić jej chłopaka.

- W Amirze podobało mi się to, że była szalona, taka moja słodka zwariowana dziewczyna, która miała w sobie trochę naiwności, świetnego poczucia humoru, trochę miłości. To była kobieta, w której było trochę szalonego dzieciaka. I to mi się w niej spodobało, że ona nie analizuje, nie zastanawia się, mówi to, co czuje, nie gra, nie udaje - wyliczał Tom w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

"40 kontra 20". Tom o rozstaniu z Amirą

Tom wspomina początki związku z Amirą, gdy oboje zamieszkali w jego domu w Krakowie. To był beztroski czas. Córka Toma zaakceptowała wybrankę ojca.

- Zostaliśmy z Kasią i Tomkiem chyba 2 tygodnie w Grecji. Mogliśmy odreagować czas, gdy byliśmy zamknięci w willi. Później wróciliśmy do Polski. Amira zamieszkała ze mną w Krakowie. Dużo podróżowaliśmy, moja córka ją uwielbia, mają świetny kontakt. Było bardzo fajnie - opowiadał Tom.

Tom przyznał, że z jego perspektywy relacja z Amirą układała się bardzo dobrze, ale być może on nie był gotów na poważną relację.

Na ten moment chyba nie do końca byłem gotowy na związek z Amirą, ale to życie zweryfikowało i czas, który spędziliśmy wspólnie po programie. Może to nie był ten moment po prostu, bo tam naprawdę wszystko inne było okej

Poniżej pierwsze spotkanie Amiry i Toma.

Pierwszy pocałunek Amiry i Toma.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @40kontra20tvn7

Pozostałe wiadomości