Programy

Tom z "40 kontra 20" o kobietach. Jakie relacje kończy od razu? [TYLKO U NAS]

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Tom Grabowski o życiu prywatnym i 2. edycji "40 kontra 20"

Tom Grabowski to uczestnik 2. edycji programu "40 kontra 20". W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o relacjach, jakie tworzył w programie i prawdziwym życiu. Co sądzi o zazdrości w związku i powiedzeniu, że "w miłości wszystkie chwyty są dozwolone"? Tom przyznał, że zdarzało się, że kobiety interesowały się nim ze względu na popularność.

W kraju zima, a "Hotel Paradise" niedawno zakończył 6. edycję. Na szczęście fani randkowych show mogą choć trochę ogrzać się, oglądając "40 kontra 20". Uczestnicy tego show wypoczywają na Krecie. Obserwujemy życie Juniora na Glampingu oraz Seniora, mieszkającego w luksusowej willi. Panowie mają towarzyszki. Są nimi piękne singielki: dwudziestoletnie dziewczęta oraz doświadczone 40-latki. Czy wiek rzeczywiście nie ma znaczenia? Przekonajcie się, śledząc losy naszych bohaterów. Jednym z nich jest właśnie Tom Grabowski.

Tom Grabowski z "40 kontra 20" o poprzednich relacjach i programie. "Nie zapomnicie 2. sezonu"
Tom Grabowski z "40 kontra 20" o poprzednich relacjach i programie. "Nie zapomnicie 2. sezonu" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20". Tom Grabowski o życiu prywatnym. Kobiety chciały wykorzystać jego popularność?

Tom Grabowski ma 44 lata i jest biznesmenem. Kieruję własną agencję nieruchomości. Może pochwalić się też sporym doświadczeniem telewizyjnym, ponieważ bierze udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych w kraju i za granicą. Ma dorosłego syna i nastoletnią córkę. Singlem jest od roku.

Kalina Szymankiewicz zapytała Toma przed wystartowaniem 2. edycji, jakie jest jego podejście do zdobywania kobiet i miłości.

Są pewne chwyty, które w miłości nie są dozwolone, takie kolokwialnie mówiąc "poniżej pasa". Najważniejsza jest szczerość i chemia, a później to już się rodzi samo. Czasami to jest piękne, gdy miłość urodzi się od razu i trwa, potrafi przetrwać różne burze i sztormy.

Tom zdradził, że lubi odrobinę zazdrości w związku. Wszystko musi mieć jednak swój umiar.

- Trochę tak, ale tak bez przesady. Ja też nie daję powodów, żeby była zazdrosna. Wykonuję też taką pracę, że często mam kontakt z modelkami... Zdrowa zazdrość jest okej, miła, ale bez przesady - wyjaśnił.

Czy kiedykolwiek zdarzyło się, że jakaś kobieta spotykała się z Tomem tylko ze względu na jego popularność? Uczestnik show przyznał, że takie rzeczy miały miejsce.

Może kilka razy zdarzyło się tak, ale o tym nie myślę, nie skupiam się na tym [...] Jeżeli są nieszczere relacje, to ja to wyczuwam od razu i nie kontynuuję znajomości. Nie lubię, gdy ktoś chce mieć z tego jakąś korzyść

"40 kontra 20". Gdzie oglądać? Tom Grabowski o 2. edycji show

Tom Grabowski przyznaje, że relacje, które utworzyły się w programie, mogą zostać zweryfikowane dopiero w prawdziwym życiu.

- Jednak życie to nie jest tylko wspaniały czas, który spędzaliśmy tam, ale to jest proza życia codziennego. Jak to można przetrwać razem, to wszystko można przetrwać - stwierdził.

Proszę mi uwierzyć, że będzie się dużo działo. Prędko nie zapomnicie o drugim sezonie

2. sezon "40 kontra 20" wystartował 21 listopada. W serwisie Player.pl znajdziecie już dwa pierwsze odcinki. Emisja w TVN od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 w TVN7.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości