Izabela Knioła z "40 kontra 20" o nowym partnerze. Zdradziła teraz, ile on ma lat

"40 kontra 20" – Izabela Knioła
"40 kontra 20" – Izabela Knioła
Źródło: TVN
Izabela Knioła była uczestniczką drugiego sezonu "40 kontra 20". I choć nie udało jej się zjednać serca żadnego z Tomaszów, kobieta znalazła miłość po programie. Niedawno w mediach społecznościowych zdradziła, ile lat ma jej nowy partner. Okazuje się, że pomiędzy Izabelą a ukochanym jest kilka lat różnicy.

Izabela "Izka" Knioła znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Joanną Maloney i Anitą Czuptą rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego.

Z biegiem czasu okazało się, że bliżej jej do młodszego z panów, z którym zbudowała przyjacielską więź. Izabela zdecydowała jednak, że skoro nie ma szans na znalezienie miłości na Krecie, chce wrócić do domu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Źródło: TVN

"40 kontra 20". Izabela jest zakochana!

Izabela była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "40 kontra 20". Doradzała młodszemu Tomkowi, który zawsze dbał o to, by kobieta była w jego grupie. Zabrał ją nawet raz na randkę, ale Izabela dobrze wiedziała, jaki charakter ma ta relacja. Zażartowała nawet, że idzie na nią w charakterze przyzwoitki.

Program dobiegł jednak końca, a uczestnicy wrócili do swojej codzienności. Izabela wciąż jest w kontakcie z fanami, którzy są żywo zainteresowani tym, jak radzi sobie ich ulubienica. W walentynki kobieta mocno ich zaskoczyła. Opublikowała zdjęcie z pękiem róż i podpisem:

"No zwariował".

W rozmowie z nami kobieta przyznała, że do jej życia zawitała miłość.

- Spędziłam najlepsze walentynki w życiu i owszem mam nadzieję, że spotkałam swoją miłość. Trzymajcie kciuki - wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Dodatkowo Iza zdradziła, że jej partner był w jej życiu już od dłuższego czasu, ale w zupełnie innym charakterze.

- Znamy się kilka lat, ale kilka dni temu powiedział, co do mnie czuje - wyjawiła.

Iza z "40 kontra 20" spędziła walentynki z ukochanym
Iza Knioła z "40 kontra 20" jest w związku
Iza z "40 kontra 20" spędziła walentynki z ukochanym
Źródło: Instagram @izabela_kniola

"40 kontra 20". Izabela Knioła o wieku partnera

Jak przystało na rasową influencerkę Izabela co jakiś czas organizuje Q&A, podczas którego internauci mogą wypytać ją o co tylko chcą. Choć oczywiście nie musi na wszystko odpowiadać. Tym razem jeden z fanów postanowił pogratulować szczęścia uczestniczce "40 kontra 20". Przy okazji zapytał o różnicę wieku, dzielącą ją z ukochanym.

"Jest 8 lat młodszy ode mnie" - zdradziła.

"40 kontra 20". Izabela Knioła o wieku partnera
"40 kontra 20". Izabela Knioła o wieku partnera
"40 kontra 20". Izabela Knioła o wieku partnera
Źródło: Instagram @izabela_kniola

Izabela dotychczas nie zdecydowała się na pokazanie partnera w pełnej krasie. Czasami publikuje ich wspólne zdjęcie, ale wówczas zakrywa jego twarz za pomocą np. emotikony. Uczestniczka cieszy się zresztą niemałą popularnością - jej konto w serwisie Instagram obserwuje przeszło 66 tys. internautów. Niedawno kobieta pochwaliła się efektem spektakularnej metamorfozy. Choć od dawna kocha ruch i zdrowe odżywianie, to ostatnio internauci wręcz rozpływali się nad jej wyrzeźbioną sylwetką.

Więcej przeczytasz na cozatydzien.tvn.pl:

Iza z "40 kontra 20" zaskoczyła nowym zdjęciem. Fani podziwiają figurę. "Ale wyrzeźbiłaś"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości