Agata Szostek z "Projektu Lady" poroniła. "Popełniłam wielki, wielki błąd"

"Projekt Lady". Agata Szostek
Agata Szostek z "Projektu Lady" poroniła
Źródło: Facebook @Projekt Lady TVN 7
Agata Szostak z "Projektu Lady" poinformowała, że poroniła. W najnowszym nagraniu opowiedziała o błędzie, który popełniła na samym początku ciąży. Uczestniczka show przyznała, że wyciągnęła wnioski z tej trudnej lekcji.

Agata Szostek była jedną z pierwszych odważnych dziewcząt, które postanowiły wziąć udział w show, aby odmienić życie. Choć z pierwszym sezonem "Projektu Lady" pożegnała się niedługo przed finałem, udział w show przyniósł jej rozpoznawalność. Agata Szostek jest aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na platformie Tik Tok. To za jej pośrednictwem w połowie września poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Również tam zamieściła niedawno nagranie, w którym przyznała, że poroniła.

Marika z "Hotelu Paradise" o poronieniu, ojcu dziecka i terapii
Marika z "Hotelu Paradise" o poronieniu, ojcu dziecka i terapii
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Projekt Lady". Agata Szostak szczerze o ciąży i poronieniu

Uczestniczka "Projektu Lady" tak bardzo ucieszyła się z ciąży, że postanowiła podzielić się szczęściem z internautami. Opublikowała wówczas nagranie, które odbiło się szerokim echem w mediach. Wideo składało się z dwóch części: w pierwszej kobieta była chwilę przed pierwszym spotkaniem z mężczyzną, którego poznała za pośrednictwem aplikacji randkowej; w drugiej dowiedzieliśmy się, że para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia i spodziewa się dziecka. Nagranie zostało przez Agatę Szostek usunięte.

Po dłuższym czasie nieobecności uczestniczka "Projektu Lady" wróciła z nowymi informacjami. Okazało się, że ma za sobą trudny okres. Ciąża, z której tak się ucieszyła, zakończyła się poronieniem. Agata Szostek przyznała, że żałuje, że tak szybko podzieliła się informacją w sieci.

"Poroniłam. Tak się niestety zdarza w bardzo wczesnych ciążach. Nigdy w życiu bym się tutaj tym nie dzieliła, ale popełniłam wielki, wielki błąd. Zbyt pochopnie i szybko podzieliłam się informacją, że zaszłam w ciążę. Po prostu w tamtym momencie byłam pewna, że wszystko będzie idealnie i bardzo się cieszyłam" - powiedziała.

Dla Agaty Szostek cała sytuacja była ogromną lekcją na przyszłość. Teraz, w spokoju i zaciszu własnego mieszkania, uczestniczka odpoczywa i próbuje poradzić sobie z tym, co się wydarzyło. Zaapelowała do mediów oraz internautów, by ci nie zasypywali jej setkami wiadomości.

"Z tej całej sytuacji wyciągnęłam wiele lekcji na wielu płaszczyznach. Błędy bolą, ale to one pokazują nam, czego nie robić w przyszłości. Główną lekcją jest to, że już nigdy nie podzielę się taką prywatą w necie [...]. Chcę zapomnieć o tych miesiącach, wyleczyć to. Jeżeli mnie gdzieś spotkacie, nie pytajcie, nie współczujcie, nie drążcie tego tematu - nie chcę tego rozdrapywać. Chcę po prostu za jakiś czas wrócić do normalnego życia i uśmiechu" - dodała.

"Projekt Lady". Agata Szostek - wiek, Instagram

Agata Szostek była uczestniczką pierwszej odsłony "Projektu Lady". W 2016 roku przecierała szlaki dla innych początkujących adeptek szkoły dla dam. Do programu zgłosiła się po to, by poprawić relację z mamą. Wówczas była rozgadaną dziewczyną i lubiła imprezy. Od zawsze marzyła o stworzeniu prawdziwego, pełnego miłości domu.

Teraz ma 26 lat, dobrą pracę i mieszkanie. Aktywnie prowadzi media społecznościowe, za pośrednictwem których stara się być w stałym kontakcie z fanami. A ma ich całkiem sporo - instagramowy profil Agaty Szostek obserwuje ponad 37 tys. internautów.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Facebook @Projekt Lady TVN 7

podziel się:

Pozostałe wiadomości