Agnieszka Chylińska o życiu. "Gdy kobieta urodzi naturalnie troje dzieci, to niczego się nie boi"

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska o karierze, marzeniach i rodzinie
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Chylińska to niekwestionowana królowa polskiej muzyki rockowej. W jej DNA wpisany jest artyzm, walka o własne marzenia i … rodzina. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jakie lądy swojej kariery chce jeszcze odkryć i dlaczego już niczego się w życiu nie boi.

Agnieszka Chylińska pojawiła się na sesji zdjęciowej z okazji jubileuszu stacji TVN. Piosenkarka wyznała nam, że fascynacja różnymi nurtami artystycznymi dopiero się rozpoczyna.

Agnieszka Chylińska o pracy i macierzyństwie
Agnieszka Chylińska szczerze i pracy i macierzyństwie. Opowiedziała o zawodowych planach

Agnieszka Chylińska o karierze i strachu. Dlaczego niczego się już nie boi?

Niedawno w mediach zawrzało, gdy światło dzienne ujrzała nowa płyta Agnieszki Chylińskiej "Never Ending Sorry". Oprócz niebanalnych muzycznych opowieści artystka wykazała się także nowym zmysłem artystycznym. Wcieliła się w rolę reżysera i aktorki w teledyskach promujących singiel. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznała, czy planuje odkrywać nowe dla siebie artystyczne przestrzenie. 

- Ależ oczywiście. Ja generalnie jestem już w takim wieku, że żadnej pracy się nie boję. Urodziłam trójkę dzieci i mam takie poczucie, że jeśli kobieta urodzi naturalnie troje dzieci, to już się niczego nie boi - powiedziała. 

Agnieszka Chylińska - kariera i życie prywatne

Agnieszka Chylińska w 1994 roku była wokalistką kultowego zespołu O.N.A. . W 2003 roku po rozpadzie grupy zaczęła występować pod własnym nazwiskiem. Jej charyzma, poczucie humoru i otwartość sprawiły, że nieprzerwanie króluje wśród najbardziej lubianych i podziwianych polskich gwiazd estrady. Od 2008 roku jest jurorką w programie "Mam talent!", w którym u boku Małgorzaty Foremniak i Jana Klimenta poszukuje największych geniuszy z różnych dziedzin.

Agnieszka Chylińska, choć od lat jest obecna w show-biznesie i regularnie pojawia się na okładkach gazet - stroni od pokazywania życia prywatnego. Niewiele wiadomo na temat jej relacji z mężem i dziećmi a w mediach społecznościowych na próżno szukać wspomnień z chwil spędzonych z najbliższymi. Mimo to, w wywiadach i rozmowach systematycznie podkreśla, że macierzyństwo pomogło jej także w odkryciu nowych, artystycznych dróg.

Więcej materiałów dotyczących Agnieszki Chylińskiej znajdziecie na www.cozatydzien.tvn.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości