Gwiazdy o początkach w stacji TVN. Olivier Janiak zapytał ich o wspomnienia

25-lecie TVN! Gwiazdy w wyjątkowej sesji zdjęciowej
25-lecie TVN! Gwiazdy w wyjątkowej sesji zdjęciowej
Źródło: MWMEDIA
W tym roku stacja TVN obchodzi 25-lecie! Z tej okazji gwiazdy biorą udział w licznych projektach, których celem jest uświetnienie tego wyjątkowego czasu. Jakiś czas temu twarze TVN-u oraz osoby od lat związane ze stacją zrealizowały sesję zdjęciową.

We współpracy z magazynem "Viva!" powstała sesja zdjęciowa. Z okazji 25-lecia stacji TVN gwiazdy zrealizowały wyjątkowy projekt, a w trakcie pracy towarzyszyła im ekipa "Co za Tydzień". Olivier Janiak postanowił zapytać m.in. prowadzących "Dzień Dobry TVN", "Mam Talent!" i jurorów "Top Model" o wspomnienia, doświadczenia i pierwsze kroki, które stawiali w TVN-ie.

Małgorzata Rozenek-Majdan o "Perfekcyjnej Pani Domu"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niekwestionowaną twarzą stacji TVN. Z grupą związana jest od wielu lat, a swoje pierwsze kroki stawiała w programie "Perfekcyjna Pani Domu". Wówczas nie miała żadnego telewizyjnego doświadczenia. Czy po latach chciałaby coś zmienić?

- Zaczęło się wszystko od "Perfekcyjnej" i gdybym wiedziała, na co się piszę, to naprawdę miałabym takie poczucie, że warto by się było chociaż do tego przygotować psychicznie. A ja weszłam z ulicy w sytuację, która bardzo szybko nabrała tempa i to była chyba najlepsza szkoła telewizji i najlepsza szkoła show-biznesu, kiedy nagle musisz po prostu zacząć sobie radzić - mówi Małgorzata Rozenel-Majdan.

Oliver Janiak zapytał Marcina Prokopa, czy pamięta wszystkie programy, które rywalizował na antenie stacji TVN. Jak mu poszło? Tego dowiecie się, oglądając fragment niedzielnego odcinka "Co za Tydzień".

czt_23
25-lecie TVN! Gwiazdy w wyjątkowej sesji zdjęciowe
Małgorzata Rozenek-Majdan

Paulina Krupińska-Karpiel o początkach w stacji TVN

Sesja zdjęciowa była również okazją do zawodowych wspomnień.

- Ja dostałam szansę pracy w TVN Style zaraz po moich wyborach Miss Polonii. Pamiętam, bo wtedy dano mi prawo głosu i dostałam propozycję udziału w programie "Klinika urody", który prowadziłam przez 5 sezonów. Pamiętam, że byłam wtedy bardzo niezadowolona, że mnie po warunkach obsadzają. Natomiast szansę na głównej antenie przyniósł mi program "Mali Giganci", który był bardzo bliski mojemu sercu. Wtedy jeszcze byłam w 7. miesiącu ciąży z moim synem. Bardzo miły czas. No a teraz od 2,5 roku mam szansę prowadzić "Dzień Dobry TVN" - mówi Paulina Krupińska-Karpiel.

W sesji zdjęciowej wzięli udział znani i lubiani, którzy codziennie goszczą na ekranach telewizyjnych w domach milionów Polaków. O pierwszych krokach w stacji TVN opowiada m.in. Anna Starmach czy Jan Kliment. Z Agnieszką Chylińską ekipa "Co za Tydzień" rozmawiała nie tylko o pracy, ale również o nowym albumie, którego premiera już 28 października.

- To już 30 lat na scenie. Zawsze towarzyszy mi ogromny stres: czy ludzie pokochają te piosenki, czy będą one ważne dla ludzi, czy skumają mój nowy sznyt? Ale jak jest, jak chcesz wyzwań w życiu, a nie odcinania kuponów, to tak jest [...]. Idealnie by było, żeby ludzie pokochali piosenki, a potem dali się zaprosić na wyjątkową trasę koncertową. Będzie też coś dla mnie nowego. Takie wyrażenia, jak "artysta bliżej ludzi" i "ludzie bliżej artysty", myślę, że będzie najbardziej wymowne - stwierdza Agnieszka Chylińska.

czt_23
25-lecie TVN! Wyjątkowa sesja zdjęciowa. Paulina Krupińska-Karpiel o początkach w stacji
Paulina Krupińska-Karpiel, Anna Starmach, Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka
Źródło: "Co za Tydzień"
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości