Agnieszka Kotońska pokazała film. Fani zaskoczeni, jak wyglądał jej mąż 30 lat temu

Agnieszka Kotońska pokazała metamorfozę
Agnieszka Kotońska pokazała metamorfozę
Źródło: x-news
Agnieszka Kotońska pokazała archiwalny film z zaręczyn z Arturem Kotońskim. Gwiazda "Goggleboxa" oraz jej mąż bardzo się zmienili, co szybko zauważyli zachwyceni nagraniem fani. Zobaczcie, jak wyglądali 30 lat wcześniej.

Agnieszka i Artur Kotońscy to jedni z najpopularniejszych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sympatyczne małżeństwo od razu podbiło serca widzów swoją naturalnością i luźnym podejściem do życia. Para aktywnie prowadzi media społecznościowe i jest w stałym kontakcie z fanami. Mimo to, co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Agnieszka Kotońska wyszła naprzeciw tym informacjom i... opublikowała wzruszające nagranie z mężem z momentu ich zaręczyn. Jak widać, miłość wciąż kwitnie.

Agnieszka Kotońska pokazała film z zaręczyn z Arturem Kotońskim

Agnieszka Kotońska bardzo się zmieniła od czasu, gdy zaistniała w polskim show-biznesie. Gwiazda TTV zrezygnowała z platynowego blondu i mocno schudła, a dziś nie przypomina siebie sprzed kilku lat wcześniej.

Celebrytka często wspomina o swoich metamorfozach, a teraz przygotowała dla fanów nie lada gratkę. Na swoim Instagramie opublikowała film sprzed 30 lat, dokładnie z dnia zaręczyn z Arturem Kotońskim. Agnieszka Kotońska nosiła wtedy modną dla tamtego okresu fryzurę z grzywką, a jej kolor włosów wyglądał na naturalny ciemny blond. Osobą, która jako pierwsza rzuca się w oczy na nagraniu, jest jednak jej mąż. Artur Kotoński dziś nie ma włosów ani zarostu. Kiedyś natomiast prezentował z dumną bujną czuprynę i pokaźnego wąsa. Nie da się ukryć, że mężczyzna bardzo się zmienił.

"Zaręczyny. 30 lat razem. Zakochani, zaczarowani. Tylko prawdziwa miłość przetrwa wszystkie burze i największe huragany" - napisała celebrytka.

Fani byli zachwyceni nagraniem i złożyli parze rocznicowe życzenia.

"Miłość jest piękna";

"Jak na lata 90. to pewnie byliście najpiękniejszą parą";

"Wszystkiego najlepszego" - czytamy w komentarzach.

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z mężem, Januszem Grzelakiem. Chociaż nie znała go jeszcze wtedy zbyt dobrze, od razu wiedziała, że zostanie jego żoną.

Agnieszka Kotońska poznała męża jeszcze będąc dzieckiem

Agnieszka Kotońska i Artur Kotoński poznali się jeszcze w dzieciństwie. Para bardzo długo dojrzewała do związku i jak się okazuje, nie wszystko początkowo szło jak z płatka. Wszystko dlatego, że Agnieszka Kotońska... nie była zbytnio zainteresowana wówczas swoim przyszłym mężem. Kiedyś na Instagramie przyznała, że to właśnie on wykonał pierwszy krok.

"Nasza miłość była taka inna... Ja go nie lubiłam, a on zawsze był koło mnie. Chodziliśmy do tej samej szkoły, mieliśmy wspólnych znajomych, podobne zainteresowania, to samo nas śmieszyło i smuciło. To miłość od podstawówki taka na zawsze. Zawsze na siebie wpadaliśmy. Przeznaczenie. Nawet po szkole w stronę domu szliśmy razem. Kończyliśmy lekcje w podobnych godzinach i mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. To musiało się skończyć małżeństwem. Ale co do podrywu, to Arturek mnie poderwał" - przyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości