Agnieszka Kotońska wspomina ostatnie słowa teściowej. "Wykręcam Twój numer i... cisza"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Agnieszka Kotońska, Artur Kotoński

Artur Kotoński niedawno pożegnał ukochaną mamę, która zmarła po długiej chorobie. Para uwielbiana przez widzów TTV poprosiła internautów o wyrozumiałość w tych ciężkich dla nich chwilach. Niedawno Agnieszka Kotońska za pośrednictwem mediów społecznościowych we wzruszających słowach wspomniała teściową i jej ostatnie słowa. Ciężko powstrzymać łzy.

Agnieszka i Artur Kotońscy występują w takich produkcjach jak "Gogglebox. Przed telewizorem", czy "99 - gra o wszystko. VIP". Para chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych i dzieli się tym, co dla nich ważne. Tuż przed rozpoczęciem nowego roku małżeństwo w rozmowie z nami opowiedziało o tym, że ich rodzina przechodzi trudne chwile. Nikt jednak nie spodziewał się, że kilka miesięcy później stanie się najgorsze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agnieszka i Artur Kotońscy o postanowieniach noworocznych
Agnieszka i Artur Kotońscy o postanowieniach noworocznych Agnieszka i Artur Kotońscy nie mają postanowień na noworocznych? Marzą tylko o jednym...

Agnieszka i Artur Kotońscy o chorobie mamy

Agnieszka Kotońska i Artur Kotoński w grudniu 2022 roku rozmawiali z Dagmarą Olszewską. Podczas wywiadu wspomnieli o marzeniach i planach na nadchodzące miesiące. Oboje byli zgodni, że najważniejsze jest zdrowie bliskiej im osoby - mamy gwiazdora TTV.

- Ja z takich pierwszych postanowień noworocznych mam to, żeby moja teściowa wyzdrowiała. Jest w tej chwili ciężko chora, więc trzymam za nią kciuki. Dla Artura jest to najważniejsza osoba w życiu. Ona była dla nas światłem, które świeciło i świeci najjaśniej. I żebyśmy mieli ciągle zdrowie, ciągle się uśmiechali, więcej nie potrzeba, bo jak nie ma zdrowia, to nie ma nic. Żadne marzenia się nie spełnią. Więc jeśli to zdrowie nam dopisze, to wszystkie marzenia będą na wyciągnięcie ręki  — powiedziała Agnieszka Kotońska.

Niestety, kilka miesięcy później media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci mamy Artura Kotońskiego.

"Kochana Mamo. Nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejszą lekcją, szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak Ty Mamo kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny. Jednego mnie tylko nie nauczyłaś — jak żyć bez Ciebie... Do zobaczenia. Kocham Cię MAMO" - napisał mężczyzna w poście na Instagramie.

Agnieszka Kotońska wspomina ostatnie słowa teściowej przed śmiercią

Choć od śmierci mamy Artura Kotońskiego minęło już kilka tygodni, rodzina wciąż wspomina, jak wiele dobrego kobieta wniosła do ich życia. Na instagramowym profilu Agnieszki Kotońskiej pojawiło się Insta Stories, na którym widać, jak jej mąż tańczy ze swoją ukochaną mamą. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" wspomniała też, jak brzmiały ostatnie słowa, które usłyszała od teściowej. Łzy same napływają do oczu...

"Jak odchodzi mama, szczerze piszę z pozycji synowej, to odchodzi część Twoje męża. Niby z pozoru wszystko wygląda tak samo i może nic się nie zmieniło, ale zmieniło się wszystko. Cały ten kolorowy świat, który każdego dnia kreśliłaś, już nie jest taki sam i nie będzie nigdy! Odeszłaś w ciszy, spokoju. Zapamiętałam Cię mamo w tym oknie, gdzie mówiłaś 'Idźcie z Bogiem, do jutra'. Tego jutra już nie było... Mocno za Tobą tęsknię i chciałabym, choć na chwilę się przytulić... Żebyś powiedziała, że będzie dobrze i żeby Twoje ręce przytuliły nas i dały wsparcie na kolejny dzień. Mamo z Bogiem. Bóg da Ci wszystko. Wystarczy wierzyć" - napisała.

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska wspomina teściową Agnieszka Kotońska Źródło: Instagram

Agnieszka Kotońska zaznaczyła też, że mimo iż każdego dnia stara się żyć z uśmiechem na ustach, wciąż ciężko jej odnaleźć się w nowej codzienności, bez ukochanej teściowej u boku.

"Ile godzin przegadanych, ile spędziliśmy czasu, ile wspólnych chwil... Chcę to. Wykręcam Twój numer i... cisza. Mamy Twój głos na kasetach, a na wideo odtwarzam Cię i poruszasz się jak motylek. Zawsze elegancko. Każdy detal dopracowany, a Twoja fryzura była perfekcyjna. Stoję nad Twoim zdjęciem. Do zobaczenia mamo. Niby jesteśmy uśmiechnięci, ale to dla Ciebie żyjemy. Byłaś pogodnym człowiekiem z pięknym sercem i chcemy być tacy sami - może nam się to uda" - dodała na koniec.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości