Aneta Żuchowska (Czajkowska)

Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Aneta Żuchowska (z domu Czajkowska) to urodzona w 1990 roku polską trenerka personalna. Swoją popularność zawdzięcza emitowanemu na antenie TVN programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia", który dobiera uczestników w pary i pomaga im budować relację małżeńską.

Aneta Żuchowska (Czajkowska) – udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Aneta Czajkowska uczestniczyła w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", emitowanej w sezonie jesienno-zimowym 2021/2022. W programie poznała swojego męża, Roberta Żuchowskiego, zajmującego się muzyką. Aneta i Robert są jedyną z trzech uczestniczących w tej edycji programu par, której udało się pozostać w małżeństwie. Drugiego lutego 2022 roku urodził im się syn Mieszko.

Aneta Żuchowska (Czajkowska) – praca i wykształcenie

Aneta pracuje w biurze zajmującym się renowacją. Ponadto jest dyplomowanym trenerem personalnym. Certyfikat w tej dziedzinie otrzymała w American Academy of Personal Training w Nowym Jorku. Gwiazda TVN za oceanem mieszkała kilka lat.

Aneta Żuchowska (Czajkowska) – zainteresowania

Aneta jest pasjonatką sportu i prowadzi zdrowy tryb życia. Dzień zaczyna o czwartej rano. Dni – poza pracą – wypełniają jej ćwiczenia sportowe, takie jak podnoszenia ciężarów bieganie, treningi crossowe, runmageddony, gra w siatkówkę plażową, joga oraz jazda na rowerze. Dzięki tym aktywnościom ma wyrzeźbione ciało, które chętnie prezentuje na Instagramie.

Oprócz sportu Aneta Czajkowska interesuje się językami obcymi oraz literaturą. Ze względu na miłość do drużyny z Barcelony uczy się języka hiszpańskiego. Pasjonuje się także literaturą dotyczącą polityki i historii, zarówno krajowej jak i światowej. Wystarczy tutaj wymienić polecane na profilu influencerki książki, takie jak "Dzieci Arbatu" Anatolija Rybakowa czy "Na licencji Moskwy. Wokół Gomułki, Bermana i innych" (1943-1970) Roberta Spałka. Do innych gatunków lubianych przez Czajkowską możemy zaliczyć autobiografie i polską poezję.

Aneta Żuchowska (Czajkowska) – media społecznościowe

Aneta Czajkowska relacjonuje swoje życie na Instagramie. Obserwuje ją prawie 190 tysięcy użytkowników. Wśród ponad czterystu publikacji oprócz dzieł literatury znajdziemy zdjęcia związane z aktywnym spędzaniem wolnego czasu na tle górskich i leśnych krajobrazów. Na profilu instagramowym Czajkowskiej znajdziemy również fotografie z Sopotu czy bardziej egzotycznych miejsc. Jesienią 2021 roku była w Republice Zielonego Przylądka, natomiast w 2022 zwiedzała Grecję.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @anet.zuchowska