Aneta i Robert Żuchowscy ze "ŚPOW" pokazali dzieci. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół

Aneta i Robert Żuchowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Aneta i Robert Żuchowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Minęły już trzy lata od momentu, kiedy Aneta i Robert Żuchowscy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od tego czasu życie pary nabrało nowego wymiaru. Pojawienie się na świecie dwójki dzieci wypełniło ich dom miłością i radością. Ostatnio internauci spekulowali, do kogo bardziej podobni są Mieszko i Hania.

Aneta i Robert poznali się w nietypowych okolicznościach. Program TVN pomógł im znaleźć idealnego partnera życiowego. Choć ich związek rozpoczął się od "Ślubu od pierwszego wejrzenia", to po zakończeniu nagrywania show ich miłość tylko się umocniła. Już wkrótce po ślubie ogłosili radosną nowinę o pierwszej ciąży, a narodziny syna Mieszka dopełniły szczęścia w ich małżeństwie.

Narodziny drugiego dziecka Żuchowskich, córeczki Hani, były związane z wielkimi wyzwaniami i niepokojem. Dziewczynka przyszła na świat jako wcześniak, co stanowiło ogromne wyzwanie dla całej rodziny. Ale dzięki determinacji i opiece lekarzy oraz wsparciu rodziców, Hania teraz cieszy się zdrowiem i szczęściem u boku kochających rodziców i brata.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ZUCHOWSKA_INSTAPOPULARNOSC
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o popularności

Aneta i Robert Żuchowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali dzieci

Ostatnio Aneta i Robert Żuchowscy postanowili podzielić się radością z fanami, prezentując nowe zdjęcia dzieci na Instagramie. Z okazji Dnia Dziecka, para zamieściła post, w którym wyrazili swoją miłość do pociech.

"Tak naprawdę poza wiekiem i wyglądem niczym się nie różnimy. Wszystkiego najlepszego dzieciaki!" – napisał Robert.

"No kurka wodna... tak kocham! Oni tak szybko rosną A malutka jak się zmienia, dopiero na fotkach widzę" – dodała Aneta.

Internauci nie mogli oprzeć się wrażeniu, że dzieci bardzo przypominają swoich rodziców. Podobieństwo maluchów do rodziców wzbudziło żywą dyskusję wśród fanów, którzy starali się ustalić, kto jest bardziej podobny do kogo. Najwięcej głosów było za podobieństwem Mieszka do Roberta, podczas gdy Hania została uznana za lustrzane odbicie Anety.

"Mała Anetka, wypisz wymaluj"; "Syn to mamusia córcia cały tatuś"; "Miechu tata - Hanuta cała mama. 1:1 co nie zmienia faktu, że oboje tak samo cudowni"; "Jakie śliczne te maluchy"; "Piękna rodzinka życzę zdrówka" – pisali fani.

Aneta i Robert Żuchowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali zakulisowe zdjęcia z programu

Aneta i Robert Żuchowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno świętowali trzecią rocznicę ślubu. Uczestniczka z okazji tego wyjątkowego święta opublikowała specjalny wpis w mediach społecznościowych.

"Trzecia rocznica. 24 kwietnia 2021 i 24 kwietnia dziś... Jak już wspominałam pewnie nie raz: lepszego scenariusza nawet ja bym tu nie wymyśliła" - napisała.

Później małżonkowie opublikowali w mediach społecznościowych kilka relacji z tego, jak celebrują ten wyjątkowy dzień. Nie mogło zabraknąć kwiatów oraz sushi. Para zaskoczyła też swoich obserwatorów, dodając na relacji niepublikowane dotąd fotografie. Są to kadry, pokazujące kulisy ich ślubu na zamku w Ogrodzieńcu. Zostały one wykonane trzy lata temu, kiedy byli jeszcze dla siebie zupełnie obcymi ludźmi.

"Właśnie powiedzieliśmy sobie 'tak' i zostaliśmy małżeństwem. Osoby, które znają się od 10, może 15 minut" - napisała na jednej z fotografii.

Aneta Żuchowska na niepublikowanym zdjęciu ze ślubu
Aneta Żuchowska na niepublikowanym zdjęciu ze ślubu
Źródło: Instagram
Aneta i Robert Żuchowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują rocznicą ślubu
Aneta i Robert Żuchowscy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują rocznicą ślubu
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości