Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise 6". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise 6"

Angelika Nowicka to energiczna uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise". Interesuje się astrologią i kosmosem. Czy gwiazdy ześlą jej wymarzonego partnera?

Angelika Nowicka spróbuje znaleźć drugą połówkę w "Hotelu Paradise". Czy znajdzie miłość wśród panów przebywających już w panamskiej rezydencji? Oto, co wiemy na jej temat.

Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Angelika Nowicka ma 22 lata i pochodzi ze Środy Wielkopolskiej. Jest studentką. Zajmuje się marketingiem internetowym. Tworzy treści promocyjne na Instagram topowych polskich magazynów. Chciałaby pracować jako specjalista ds. PR lub stylistka na sesjach zdjęciowych.

Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise 6"
Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN

Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise" - jaka jest, zainteresowania

Angelika Nowicka twierdzi, że ma ogromny dystans do siebie. Nie lubi, kiedy ludzie obrażają się z powodu głupich żartów. Jest bardzo energiczna i lubi dzielić się tą energią z innymi. Określa się jako typowy astrologiczny żywioł ognia - działa bardzo spontanicznie, myśli zawsze po fakcie i dużo kombinuje. Kiedy życie robi się zbyt proste i nudne, szuka atrakcji. Potrzebuje ciągłych zmian. Stagnacja ją nudzi. Dziewczyna jest dumna z tego, że nigdy nie idzie po trupach do celu. 

Największą pasją Angeliki Nowickiej jest moda, którą fascynuje się od dziecka. Jej idolką jest Coco Chanel. 22-latka nie wyobraża sobie życia bez sportu. Od dwóch lat praktykuje jogę, a wcześniej trenowała lekkoatletykę - skok wzwyż i biegi. Dobrze nurkuje.

Angelika Nowicka interesuje się także kosmosem i energią związaną z czakrami. Fascynuje ją także astrologia. Regularnie medytuje i stara się żyć w harmonii ze sobą. Uczy się jak działa kosmogram, w jaki sposób planety wpływają na nasze zachowanie, bawi się w odczytywanie znaków zodiaku na podstawie ludzkich zachowań. Uwielbia książki rozwojowe.  

Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise 6"
Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

Angelika Nowicka była w kilku związkach, które trwały od 2 miesięcy do 1,5 roku. Twierdzi, że bardzo szybko potrafi się zauroczyć, a na relacje romantyczne ogromny wpływ mają pory roku. Latem zakochuje się jak szalona, a gdy temperatura spada, uczucia też gasną. 

Jej ideał to wysoki mężczyzna o pięknych oczach i zniewalającym uśmiechu. Musi być zdecydowany, pracowity, konkretny, inteligentny. Pociągają ją panowie umiejący rozmawiać, potrafiący wyrazić swoje zdanie, niebojący się dyskusji, a nawet konfliktu. Kandydat na jej partnera powinien być pewny siebie i dojrzały, ale też musi umieć ją zaskakiwać oraz ustawić do pionu, gdy za bardzo zaczyna bujać w obłokach. 22-latka lubi mężczyzn o atletycznej sylwetce, ale nie napakowanych. Tatuaże są w porządku, jednak z umiarem.

Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise 6 "
Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN

Angelika Nowicka z "Hotelu Paradise" - Instagram

Angelika Nowicka prowadzi prywatny profil na Instagramie. Jej nick to @angelikanowicka_

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości