Igor z "Hotelu Paradise" o traumie z dzieciństwa. "Można to śmiało nazwać molestowaniem"

"Hotel Paradise". Igor Kiełbowski
"Hotel Paradise". Igor Kiełbowski - nowy uczestnik
Źródło: materiały prasowe
Każdy kolejny dzień w "Hotelu Paradise" to więcej emocji, paktów i sojuszy. W ferworze planowania najbliższego Rajskiego Rozdania Igor zdecydował się na chwilę szczerości. Poprosił Anastazję o rozmowę i opowiedział o swoich traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa. "Można to śmiało nazwać molestowaniem" - wyznał.

Igor Kiełbowski to jeden z uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise", który jako pierwszy zamieszkał w panamskiej willi. Już podczas pierwszych rozmów przyznał, że przez lata pracował nad sylwetką, ponieważ w przeszłości był szykanowany ze względu na tuszę. 

"Hotel Paradise 6". Igor Kiełbowski o traumie z dzieciństwa

Igor Kiełbowski podczas jednego wieczoru spędzanego w rajskim hotelu zdecydował, że chce ze swoich pleców zrzucić ciężar tajemnicy z dzieciństwa. Poprosił Anastazję, swoją programową partnerkę, o chwilę rozmowy tylko we dwoje. Wyjaśnił, że chce, by wiedziała, że nie ma wobec niej złych zamiarów, nie chce jej w żaden sposób wykorzystać i chce, by tylko ona znała całą jego historię. Wyjaśnił, że jako dziecko miał bardzo ciężko w życiu.

"Można to śmiało nazwać molestowaniem. Przez to, że byłem otyły, moja szkoła była jaka była… zabierali mi ciuchy, łapali mnie w kilku, dotykali mnie po klatce piersiowej i po brzuchu śmiejąc się. Później dlatego też mi się związki sypały, bo zostało mi to na lata. Cały czas patrzyłem w lustro, nienawidziłem siebie. Mimo tego, że ju dobrze wyglądałem, dalej miałem pretensje do siebie, że byłem gruby. Miałem problem z tym, żeby ktoś mnie dotykał. W związkach, gdy dotykała mnie dziewczyna, to mnie to spinało, paraliżowało. Czułem lęk, strach i nie potrafiłem się otworzyć i o tym mówić. Dlatego też teraz chcę Ci o ty powiedzieć, żebyś wiedziała, że ja nie chcę Cię w żaden sposób wykorzystać. Wiem, że tak nie myślisz, bo to, co jest między nami, jest szczere" - wyznał Igor. 

ELDURSI_TOPFREEDOM
Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6" - Igor i Anastazja

W 6. edycji "Hotelu Paradise" szybko pojawiły się pierwsze deklaracje wierności. Hania i Mikołaj sparowali się ze sobą podczas pierwszego Rajskiego Rozdania i na ten moment, pozostają wierni swojej decyzji. Podobnie wyglądała sytuacja Igora i Anastazji. Im niestety nie było dane spędzić ze sobą pierwszych nocy, więc Igor w swojej solidarności postanowił, że dopóki nie będzie dzielił sypialni z Anastazją, nie położy się do łóżka z żadną inną kobietą w willi w Panamie.

Gdy w końcu udało im się sparować, uczestnik zdobył się na szczere wyznanie dotyczące przeszłości. Anastazja wyraziła zadowolenie z faktu, że jej zaufał i zacieśnił ich więzi prawdomównością.

"Nie chcę nikomu więcej o tym mówić oprócz Ciebie. Tobie ufam, z Tobą chcę iść do końca" - dodał Igor na końcu. 

Losy uczestników "Hotelu Paradise" możecie śledzić od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości