Reni Jusis i Wojciech Łozowski są rodziną? Słowa piosenkarki zaskakują

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
"Azja Express". Reni Jusis i Wojciech Łozowski są rodziną?

Reni Jusis i Wojciech Łozowski to uczestnicy najnowszej edycji "Azja Express". Mimo że artyści nie biorą udziału w programie w parze, to okazało się, że są sobie bliscy. W najnowszym odcinku Reni Jusis przyznała, że Wojciech Łozowski jest jej rodziną!

"Azja Express" trwa w najlepsze. Uczestnicy pokonują nowe misje i zadania, a osoby, które wykonują je najlepiej, mają szanse na specjalne nagrody. Jak na razie z programem pożegnali się Dorota i Czesław Mozilowie, a pozostałe pary walczą dalej.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

"Azja Express". Krystian Pesta o ulubionym filmie, jedzeniu i zakupach
"Azja Express". Krystian Pesta o ulubionym filmie, jedzeniu i zakupach "Azja Express". Krystian Pesta o ulubionym filmie, jedzeniu i zakupach

"Azja Express". Reni Jusis i Wojciech Łozowski są rodziną?

W najnowszym odcinku "Azja Express" uczestnicy będą musieli wytężyć swoją pamięć, pokazać umiejętności kulinarne, a także poradzić sobie z czarną flagą, która powodowała spadek o jedno miejsce w dół na mecie. W programie uczestnicy niechętnie przekazywali sobie czarną flagę, z nadzieją, że to nie oni dotrą z nią na metę.

W 4 odcinku "Azja Express" wokalistka zaskoczyła widzów swoim wyznaniem. Okazało się, że Reni Jusis nie chciała przekazać czarnej flagi Wojciechowi Łozowskiemu i Bartkowi Kochankowi, bowiem muzyk jest jej rodziną! Tym wyznaniem zaskoczony był nawet jej programowy partner — Remigiusz Dorawa.

"Nie, to moja rodzina, im flagi nie damy, czekamy dalej" - powiedziała Reni Jusis.

Piosenkarka niedługo później powiedziała o pokrewieństwie, jakie łączy ją z Wojciechem Łozowskim.

"Ciekawa historia, mój pradziadek Julian Jusis ożenił się z Weroniką Łozowską, podobno z tych Łozowskich, więc ja muszę przegadać się z Łozem" - powiedziała artystka.

Jak na razie uczestnicy nie skomentowali tych wiadomości, jednak mamy nadzieję, że okażą się one prawdą. Będziemy was informować na bieżąco, a więcej dowiecie się, oglądając 4 odcinek "Azja Express" już w sobotę o 20:00 w TVN.

Reni Jusis i Wojciech Łozowski — kim są?

Przypomnijmy, że Reni Jusis jest polską piosenkarką, autorką tekstów, a także producentką nagrań. Miłość do muzyki narodziła się w niej, kiedy była jeszcze małą dziewczynką i z czasem coraz więcej działa w branży. W latach 90. cieszyła się największą sławą.

W 1998 r. na rynku pojawił się jej pierwszy solowy album "Zakręcona", za który otrzymała trzy nagrody polskiego przemysłu fonograficznego. Rok później pojawił się jej drugi album "Era Renifera", a kolejny po dwóch latach przerwy "Elektrenika".

Do jej największych przebojów należą utwory takie jak "Zakręcona", "Kiedyś cię znajdę", "Ostatni raz", "Nic o mnie nie wiecie ", czy "Ćma".

Wojciech "Łozo" Łozowski swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole Afromental, z którym związany był do 2017 r. Wydali razem aż cztery płyty.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news/mw media

Pozostałe wiadomości