Alex Morzyńska z "Diabelnie boskich" pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądała?

Autor:
Dominika
Kowalewska,
Kamila
Jamrożek
Alex Morzyńska z "Diabelnie boskie"

"Diabelnie boskie" to nowe show stacji TTV, w którym bohaterkami są wyjątkowo zaradne kobiety niebojące się wyzwań. Jedną z nich jest Alex Morzyńska. Niedawno influencerka pochwaliła się zdjęciem, na którym została uwieczniona przed laty. W takim wydaniu jeszcze nie widzieliście "Diabelnie boskiej".

Jedną z uczestniczek programu "Diabelnie boskie" jest Alex Morzyńska, której rozpoznawalność przyniosła działalność w sieci. Jej profil w serwisie Instagram cieszy się ogromną popularnością. Alex Morzyńska za jego pośrednictwem dzieli się swoją codziennością i inspiruje fanów. Choć teraz internauci zachwycają się jej wyglądem, to mało kto wie, jak wyglądała kiedyś.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

"Diabelnie boskie". Alex Morzyńska pokazała zdjęcie sprzed lat

Alex Morzyńska to piękna, szczupła blondynka, która zachwyca ubiorem. Proponowane przez nią stylizacje są inspiracją dla internautów, którzy czerpią z jej propozycji garściami. Odkąd występuje w nowym show stacji TTV "Diabelnie boskie", widzowie mogą poznać ją z zupełnie innej strony. Śledzą jej losy, podglądając w trakcie pracy czy realizowania pasji.

Niedawno Alex Morzyńska zaskoczyła internautów i opublikowała zdjęcie sprzed lat. Pochwaliła się tym, jak wyglądała, gdy miała zupełnie inną fryzurę. Teraz influencerka zdecydowanie stawia na długość, a jej cechą charakterystyczną są przedłużane blond włosy. W ramach podróży w krainę wspomnień postanowiła zapytać fanów, co sądzą o niej w takim wydaniu. Czy powinna wracać do krótki włosów? Co o tym sądzicie?

Alex Morzyńska z "Diabelnie boskich"
Alex Morzyńska z "Diabelnie boskich" pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądała? Alex Morzyńska z "Diabelnie boskich" Źródło: Instagram @missiamalex

"Diabelnie boskie". Alex Morzyńska - kim jest bohaterka nowego show TTV?

Alex Morzyńska jest bohaterką nowego show stacji TTV. "Diabelnie boska" spełnia się jako influencerka, korepetytorka i personal shopper. Dobrze czuje się we własnej skórze, a jej hipnotyzująca uroda przypadła do gustu wielu internautom, którzy z zainteresowaniem śledzą codzienność celebrytki.

Alex Morzyńska zaczynała swoją karierę od prowadzenia bloga o modzie i stylu życia. Z czasem zaczęła zdobywać popularność na Instagramie, gdzie dzieliła się swoimi stylizacjami, podróżami i codziennym życiem. Obecnie jej konto na Instagramie ma kilkaset tysięcy obserwujących. Poza byciem influencerką Alex Morzyńska udziela prywatnych lekcji z języka angielskiego oraz pracuje jako personal shopper, co daje jej możliwość łączenia pasji z pracą.

Więcej o bohaterce nowego show stacji TTV "Diabelnie boskie" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

"Diabelnie boska" Alex Morzyńska – co wiemy o jej życiu, karierze i udziale w programie TTV?

"Diabelnie boskie" - kiedy i gdzie oglądać?

Format "Diabelnie boskie" to wiosenna propozycja od stacji TTV. Program zastąpił emitowane dotychczas show "Królowe życia" i z pewnością przypadnie do gustu jego fanom. W "Diabelnie boskich" biorą udział kobiety zaradne, które nie boją się stawiać czoła wyzwaniom. Format ma skupiać się w większym stopniu na sferze biznesowej bohaterek. Losy zaradnych kobiet możecie oglądać w każdy piątek o 22:05 na antenie stacji TTV i to w podwójnej dawce, bo wyemitowane zostaną aż dwa odcinki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska, Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

Pozostałe wiadomości