Bartek z "HP 8" w zaskakującym wyznaniu! "Jestem w trakcie pisania książki"

Bartek Pankowski z "Hotelu Paradise 8" o planach na przyszłość. Chce wziąć udział w "Top Model"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Bartek Pankowski był jednym z najbarwniejszych uczestników "Hotelu Paradise 8". Choć nie udało mu się sięgnąć po zwycięstwo, willę opuścił u boku Ady, a popularność zyskana w trakcie emisji show w telewizji to spora szansa na rozwój medialnej kariery. Co Bartek ma w planach? W rozmowie z Dagmarą Olszewską nie ukrywał, że chce wykorzystać zdobytą popularność, by spełnić marzenia!

Za nami finał "Hotelu Paradise 8", w którym sporo się działo! Do walki o zwycięstwo stanęli: Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej. Pierwszą z par połączyło coś więcej niż bezpieczny układ oparty na lojalności. Mają za sobą wiele dobrych, ale też wyjątkowo złych momentów, w trakcie których padło sporo gorzkich słów. Ostatecznie Adzie i Bartkowi udało się porozumieć i wspólnie dotrzeć do finału. Nie stanęli jednak na Ścieżce Lojalności, a o tym, jak wygląda ich relacja po powrocie do Polski, przekonacie się, czytając wywiady z uczestnikami na www.cozatydzien.tvn.pl w zakładce Hotel Paradise.

Bartek Pankowski z "Hotelu Paradise 8" o planach na najbliższą przyszłość

Od finału ósmego sezonu "Hotelu Paradise" minęło już sporo czasu. Uczestnicy wrócili do Polski, do zwykłego życia, bogatsi jednak nie tylko o doświadczenia, ale również o ogromną popularność. Mieszkańcy rajskich willi cieszą się sporym zainteresowaniem widzów nie tylko w trakcie trwania show, ale również długo po emisji ostatniego odcinka. Dla uczestników jest to szansa na przekłucie danej szansy w coś, co pozwoli im rozwinąć medialną karierę.

Bartek w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o planach na najbliższą przyszłość. Przyznał, że normalnie nie opowiada o tym tak otwarcie i ma ku temu konkretne powody.

Z reguły w moim życiu osobistym nigdy nikomu nie mówię, co planuję i jeśli nawet mi się nie układa w związku, nie gadam na głos, zostawiam to dla siebie. Im mniej wiadomo, co masz w planach, co robisz, jak ci się układa w związku, tym lepiej dla ciebie. Jeśli masz coraz lepiej i ktoś o tym wie, to każdy chce to zniszczyć i zrobić ci pod górkę
- powiedział.

Uczestnik zrobił dla nas wyjątek i wyznał, że ma zamiar zgłosić się do "Top Model"! Zasięgnął nawet języka u Klaudii El Dursi, która również wzięła udział w programie, mając 30 lat. To tym bardziej zmotywowała Bartka do tego, by wycisnąć z popularności jak najwięcej. Co więcej, zdradził, że... pisze książkę!

Jestem w trakcie pisania książki. Kontaktowała się ze mną jedna autorka z Polski, która napisała 36 książek. [...] Jestem współtwórcą, inspiracją do tej książki i może będę też na okładce. To taki erotyk i historia o toksycznej miłości, więc jestem idealnym kandydatem, który napisze tę książkę i przedstawi to wszystko. Też na podstawie moich własnych przeżyć, więc wydaje mi się, że nikt inny w Polsce nie zrobi tego lepiej niż ja. Premiera tej książki będzie w październiku
- powiedział.

To jednak nie koniec! W planacj jest rozkręcenie działalności w sieci, a ostatecznie — chęć wystąpienia w federacji freak fightowych MMA.

- Jestem w trakcie tworzenia kanału online dla osób, które chcą zacząć trenować i chcę to w ogóle wypuścić za pół darmo, żeby nikt nie przepłacał na tym, bo widzę, co się dzieje w internecie, jak trenerzy kasują grube siano praktycznie za nic i chcę pomagać w ten sposób ludziom. Chcę ich motywować, może jakiś content motywacyjny zrobię, ale generalnie to taki najważniejszy cel w tym roku to dostać się na Fame MMA [...]. To nie jest najważniejsze, ale wydaje mi się, że jestem idealnym kandydatem na takie walki, bo bym tam dostał dużo i na pewno byłbym dobrym przeciwnikiem dla kogoś - wyjaśnił.

Bartek Pankowski z "Hotelu Paradise 8" - losy w programie

Bartek Pankowski był z pewnością jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w ósmym sezonie "Hotelu Paradise". Miał za sobą dwie relacje, które nie zakończyły się najlepiej. Początkowo w oko wpadła mu Dominika, jednak kobieta zmęczona brakiem zaangażowania ze strony uczestnika — dała mu kosza. Ta sytuacja na tyle zabolała Bartka, że trudno było mu się z tym pogodzić. Aż do odpadnięcia kobiety nie stronił od przytyków pod jej adresem. Uczestników udało się porozumieć dopiero w obliczu rychłej eliminacji. Wówczas Dominika i Bartek zdecydowali się na szczerą rozmowę, w trakcie której wszystko sobie wyjaśnili.

Później jego partnerką została Luiza. Wydawało się, że tych dwojga połączy coś więcej. Z biegiem czasu uczestnicy coraz bardziej się kłócili. Nie mogli się dogadać, a z ust Bartka często padały obraźliwe komentarze pod adresem kobiety. Ta ostatecznie nie wytrzymała i postanowiła opuścić program na własnych warunkach. Podczas Rajskiego Rozdania nie podeszła do Bartka, by odpaść z ręki Jędrzeja. Wówczas za mężczyzną stanęła... Ada, która była już pogodzona z powrotem do domu.

Tak oto, zupełnym przypadkiem, powstała para, która okazała się jedyną romantyczną relacją w tym sezonie "Hotelu Paradise"! Niestety Ada i Bartek często się kłócili, a zachowanie mężczyzny wzbudzało nie tylko niezadowolenie wśród fanów, ale również łzy jego towarzyszki. Gdy po kolejnym konflikcie doszło do Rajskiego Rozdania, a Bartek stanął za Adą razem z Oskarem, kobiety położyła dłoń na dłoni drugiego z panów. To otworzyło oczy Bartkowi, który, mimo urażonej dumy, dogadał się z Adą i to pozwoliło im nie tylko dotrzeć do finału, ale również budować swoją relację dalej.

Ada Borkowska i Bartek Pankowski z "Hotelu Paradise 8"
Ada Borkowska i Bartek Pankowski z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: TVN7
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości