Bartek z "HP" w szoku, że nikt nie zauważył jak było naprawdę. "Jak wy oglądacie ten program"

Bartek z "Hotelu Paradise 8"
Bartek z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Player
Bartek Pankowski to uczestnik, który z pewnością zapadnie w pamięć fanom "Hotelu Paradise". Ciągle popada w konflikty z dziewczynami, z którymi jest w parze. Chociaż jego relacja z Adą rokowała bardzo pomyślnie, to seria niemówień i urażona męska duma spowodowały, że sytuacja między nimi zrobiła się bardzo napięta. Widzowie nie zostawiają na nim suchej nitki. Ten jednak odpiera krytykę w rozmowach z nimi na Instagramie.

"Hotel Paradise" jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów typu reality show. Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem i doczekała się już ośmiu sezonów, a od samego początku prowadzi ją Klaudia El Dursi. Jesteśmy już na półmetku rywalizacji o główną wygraną, a emocje nie stygną. Co więcej, każde zachowanie uczestników z rajskiej willi jest aktywnie komentowane przez nich w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KLAUDIAELDURSI_SY_PROGRAM
Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bartek z "Hotelu Paradise 8" zwrócił się do widzów

Ada bardzo spodobała się Bartkowi, o czym uczestnik odważył się powiedzieć publicznie. Wkrótce potem pojawiły się między nimi drobne spięcia, które przerodziły się w poważny konflikt. Oliwy do ognia dolała Rajska Wyrocznia. Dziewczyna zapytała, czy jej partner narzeka na nią innym uczestnikom. Odpowiedź była twierdząca. Chodziło o sytuację, w której narzekał na brak kontaktu fizycznego. Ada zrozumiała jednak, że cały czas ją obgaduje i zaczęła się dystansować. Mimo wszystko Bartek podszedł do niej na Rajskim Rozdaniu i stworzyli parę, ale w nocy uczestnik wylądował na kanapie. Widzowie zarzucili mu, że porzucił partnerkę. Ten odpowiedział w Q&A.

"Dostałem sporo wiadomości, że to ja sam wyszedłem z sypialni. Jak wy oglądacie ten program? Z całą sympatią i bez ataku na Adę. Powiedziała do mnie, gdy się położyłem w naszym łóżku: 'Jak chcesz, to idź do salonu na kanapę spać;. Odebrałem to tak, że nie chce ze mną spać i mam stąd wyjść, po tym jak wyznałem głośno, że się w nią wkręciłem, zamykając sobie tym samym możliwość stworzenia pary z kimś innym. Poczułem się z tym mega słabo i w pewnym sensie oszukany, i nie odzywałem do niej potem" - wyjaśnił Bartek Pankowski.

Bartek Pankowski o sytuacji w "Hotelu Paradise"
Bartek Pankowski o sytuacji w "Hotelu Paradise"
Źródło: instagram

Uczestnik "HP" w kolejnej wiadomości postanowił wbić szpilę hejterom. Napisał z sarkazmem i wyrzutem, ze to on jest ofiarą w całej tej sytuacji.

"[...] nadal jestem w hotelu i w najlepszej formie. Nadal jestem najgorszy i ciągle z kimś w parze. Nawet gdy mówię głośno o tym, co czuję do Ady na RR, ląduję na kanapie, a potem jestem znowu najgorszy, bo nie przeprosiłem za to, że się otworzyłem, coś poczułem i zostałem wyrzucony do salonu. Przywykłem do tego.." - napisał.

Bartek Pankowski o sytuacji w "Hotelu Paradise"
Bartek Pankowski o sytuacji w "Hotelu Paradise"
Źródło: Instagram

Bartek o zachowaniu wobec Ady w "Hotelu Paradise 8"

Wydarzenia w "Hotelu Paradise" rozwijają się w zawrotnym tempie. Bartek nie utrzymał pary z Dominiką, a potem z Luizą. Teraz jest w parze z Adą, ale sytuacja się powtarza. Już na początku ich relacji zawładnęła nim zazdrość. Dziewczyna wstała wcześniej i wyszła na basen, gdzie spotkała Kacpra. Bartek był obrażony na nią, że rozmawiała z nowym uczestnikiem.

Fani zapytali go potem, czy teraz widzi, że niepotrzebnie się denerwował na Adę.

"Niepotrzebnie? Zawsze się znajdzie powód. Mogła nie siedzieć w tym basenie" - żartował uczestnik.

Bartek wyznał jednak, że emocje wzięły nad nim górę, gdyż stawka w grze jest bardzo wysoka.

"A tak serio to tak, tak. Ale mówiłem jej też - zrób tak, żebyś była szczęśliwa/zadowolona, ja nie muszę być z kimś tutaj na sile, chcesz zmienić, to zmień. Ale wam się łatwo ocenia nasze zachowania. Postaw się w mojej sytuacji, masz piękną dziewczynę/chłopaka, gracie o 100 tysięcy złotych, miłość, wstajesz rano a ona/on jest w basenie z innym/inną i nie wiesz, czy coś planują, flirtują itp." - napisał.

Bartek z "Hotelu Paradise 8" o Adzie
Bartek z "Hotelu Paradise 8" o Adzie
Źródło: Instagram

Widzowie nadal ciągnęli jednak wątek braku zaufania Bartka do Ady. Zapytali go, czy teraz oglądając siebie i swoje zachowanie po czasie widzi, jak przesadnie reagował.

"Tak widzę, ale jak można ufać komuś, kogo znasz 5 dni i walczysz o 100 tys. zł. i finał? Oglądam to i widzę, jak ludzie spiskowali za plecami, a inni im ufali... Moje obawy były jak najbardziej uzasadnione, przecież ja nie wiedziałem, co Ada mówi o mnie na setkach czy za plecami dziewczynom. Może problem w tym, że nie chciałem zaufać tym którym faktycznie powinienem. W real life też tak mam, pracuję nad tym" - odpowiedział Bartek.

Bartek z "Hotelu Paradise 8" o Adzie
Bartek z "Hotelu Paradise 8" o Adzie
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości