"Biznesy pełne pasji" w marcu w TVN Style! Zobacz inspirujący program o przedsiębiorczych kobietach

"Biznesy pełne pasji" w marcu w TVN Style!
"Biznesy pełne pasji" w marcu w TVN Style!
Źródło: TVN
W programie "Biznesy pełne pasji" zobaczymy niezwykłe historie kobiet, które zaryzykowały i zrealizowały swój pomysł na biznes. Ich opowieści o początkach, trudnościach i sukcesach będą inspiracją dla osób marzących o własnej firmie. Odwiedzimy cukiernię, psie przedszkole i szkołę pływania, by poznać różnorodność przedsiębiorstw prowadzonych przez kobiety.

W programie "Biznesy pełne pasji" zobaczymy niezwykłe historie kobiet, które z odwagą i determinacją postawiły na swoim i zrealizowały marzenie o własnym biznesie. Odkryjemy, jak zaczynały swoją drogę do sukcesu, jakie wyzwania musiały pokonać i jakie przeszkody musiały przełamać, by osiągnąć swoje cele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wiosenny spot ramówkowy TVN 2023
Wiosenny spot ramówkowy TVN 2023
Wiosenny spot ramówkowy TVN 2023

"Biznesy pełne pasji" – o czym jest program?

Wielozadaniowe, skrupulatne, cierpliwe, błyskotliwe i z wysoką inteligencją emocjonalną - te cechy powodują, że kobiety idealnie sprawdzają się w biznesie. Dlatego wiele z nich ma odwagę, by zamienić pasję w pracę i otworzyć własną firmę. Jak radzą sobie na polskim rynku, gdzie w zarządach nadal zasiada o połowę mniej kobiet niż mężczyzn i tyle też decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej?

W programie poznamy ciekawe oraz inspirujące historie kobiet, które postawiły wszystko na jedną kartę i zrealizowały swój pomysł na biznes. Mimo wielu trudności, obaw, często niesprzyjających okoliczności, odniosły sukces i teraz prowadzą świetnie prosperujące mikroprzedsiębiorstwa.

"Biznesy pełne pasji"  – bohaterki

Bohaterki nowego formatu opowiedzą, jak zrodził się pomysł na własną firmę, skąd pozyskały fundusze na start, jak wyglądały początki i przed jakimi wyzwaniami stanęły. Odwiedzimy psie przedszkole, lokalny zakład fotograficzny, cukiernię i szkołę pływania. Poznamy też producentkę nietypowych klocków i damę z wiertarką!

Cykl będzie nie tylko okazją do poznania inspirujących historii przedsiębiorczych kobiet, ale też poradnikiem dla osób, które od dawna marzą o samodzielności i niezależności!

"Biznesy pełne pasji"  – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Kobiety pełne pasji" będzie miał premierę 6 marca. Emisja w poniedziałki o godzinie 20.45 w TVN Style.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości