"Mamma mia" od 1 marca w TTV. O czym jest program?

"Mamma mia" od 1 marca w TTV
"Mamma mia" od 1 marca w TTV
Źródło: TTV
Wiecie, jak uniknąć konfliktów z teściową? Nie żenić się - mawiają panowie. Niektórzy mówią, że teściowa to taki urokliwy dodatek do małżeństwa - nie do końca potrzebny, ale trzeba z nim żyć. Często kojarzona z kłótniami, narzekaniem i wiecznymi radami - taka jest stereotypowa teściowa. Ale czy na pewno każda teściowa jest taka zła? W nowym programie TTV "Mamma mia" przyjrzyjmy się temu tematowi.

Stereotypowa teściowa - królowa, władczyni salonów, wróg numer jeden? Czy teściowe faktycznie zawsze muszą być takie straszne, jak je malują? Dzięki programowi TTV "Mamma mia" przyjrzymy się temu zagadnieniu. Przygotujcie się na sporą dawkę humoru i chwile refleksji nad naszymi relacjami rodzinnymi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wiosna 2023 w TTV

"Mamma mia" w TTV – o czym jest program?

Mówi się, że mama zawsze wie lepiej. A do jakich wniosków dojdą bohaterowie nowego programu "Mamma mia"? W każdym odcinku poznamy parę, która przez kilka dni będzie gościć w swoim domu teściową. Wizyta starszej pani niczym nie będzie odbiegać od normy, którą wszyscy znamy z życia, jak i z dowcipów o teściowych. Ile mają one wspólnego z prawdą?

Kilkudniowe spotkanie obu stron sprawdzi i przetestuje relacje łączące rodziny ze swoimi teściowymi. Czy porady i cenne wskazówki ze strony "mamusi" sprawdzą się? Jak znaleźć równowagę, by każda ze stron czuła się komfortowo? W tym programie przekonamy się, czy z rodziną naprawdę wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu.

"Mamma mia" w TTV – bohaterowie

Bohaterami każdego odcinka będzie inna para, która przez kilka dni będzie gościć w swoim domu teściową. Spotkanie obu stron sprawdzi i przetestuje relacje łączące rodziny ze swoimi teściowymi. - Wizyta starszej pani niczym nie będzie odbiegać od normy, którą wszyscy znamy z życia, jak i z dowcipów o teściowych. W ramach projektu zarówno w roli par, jak i teściowych wystąpią zwykli uczestnicy wyłonieni w castingach.

Zobacz zwiastun programu:

"Mamma mia" w TTV – kiedy oglądać?

Premierowe odcinki programu "Mamma mia" w TTV będzie można oglądać w środy o godz. 22.00, począwszy od 1 marca 2023 roku. Cykl będzie się składać z 8 odcinków, każdy z nich potrwa godzinę. Za realizację programu "Mamma mia" odpowiada Django Media.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości