Chris Ducci z "Hotelu Paradise" od dłuższego czasu nie pokazuje się z ukochaną. Uczestnik przerwał milczenie

Chris Ducci z "Hotelu Paradise"
Chris Ducci z "Hotelu Paradise"
Źródło: Player
Chris Ducci to zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Od momentu zakończenia show jego życie prywatne przyciąga uwagę internautów którzy śledzą je bacznie w mediach społecznościowych. Chris znalazł miłość po programie. Związał się z influencerką Moniką Czajkowską. Fanów zaniepokoiło ostatnio to, że mężczyzna nie pokazuje się z ukochaną na Instagramie. Uczestnik wyjawił powód.

Chris Ducci i Monika Czajkowska poznali się na planie teledysku Mateusza "Matta" Palmera, innego uczestnika "Hotelu Paradise". Ich uczucie rozwijało się w zawrotnym tempie, a już w grudniu 2020 roku Chris i Monika ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka - córeczki Blanki. Od tego czasu ich rodzina się powiększyła. Mają już dwójkę dzieci. Ich druga córeczka Pola przyszła na świat 1 grudnia 2022 roku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

HP_8_NATALIASIELWONCZUK_JEDREKFALSZ
Natalia Sielwonczuk z "Hotelu Paradise 8" o fałszywych osobach w programie i Jędrku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" wyjaśnił, dlaczego nie pokazuje się z ukochaną

Ostatnio internauci zaczęli zauważać, że Chris i Monika nie pokazują się razem w mediach społecznościowych, co wywołało falę spekulacji na temat ich relacji. Uczestnik "Hotelu Paradise" postanowił rozwiać wątpliwości fanów i wyjaśnił sytuację na Instagramie. Na InstaStories dodał zdjęcie samolotu i wpis:

"Odpowiadam tutaj na wszystkie pytania, dlaczego nie pokazujemy się razem z Moniką od kilku tygodni. Przez ostatnie dwa tygodnie byłem ponownie w UK ze względu na pracę. @monika.czajkowska wracam do was" – napisał Chris Ducci, uspokajając swoich obserwatorów.

Wygląda na to, że przyczyna ich chwilowej nieobecności w mediach społecznościowych była związana wyłącznie z obowiązkami zawodowymi Chrisa, a nie z problemami w związku. Fani mogą odetchnąć z ulgą, bo ich ulubiona para wciąż jest razem.

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" – narzeczona, dzieci

Chris Ducci wspólnie z Mariettą Witkowską wygrali pierwszą edycję "Hotelu Paradise". Zdobyli nie tylko sympatię widzów, ale także 100 tysięcy złotych. Ich miłość wydawała się być silna, jednak los miał inne plany. Para, która dotarła do finału programu i stanęła na Ścieżce Lojalności, szybko się rozstała. Każde poszło w swoją stronę i odnalazło szczęście u boku kogoś innego.

Choć rozstanie z Mariettą było dla Chrisa trudne, nie przeszkodziło mu to w znalezieniu nowej miłości. Po pewnym czasie związał się z influencerką Moniką Czajkowską, która szybko stała się dla niego najważniejszą osobą w życiu. Owocem ich miłości są dwie śliczne córeczki - Blanka i Pola.

W marcu 2023 roku Chris postanowił zabrać swoją ukochaną Monikę oraz dzieci na rajskie wakacje. To właśnie tam, na białych piaskach i pod palmami, zdecydował się poprosić ukochaną o rękę. Na instagramowym profilu Moniki Czajkowskiej pojawił się film, na którym dumnie prezentowała pierścionek zaręczynowy.

"Od pierwszego dnia wiedziałam, że jesteśmy dla siebie stworzeni i będziemy razem do końca życia. Przy tobie jestem najszczęśliwsza na świecie. Kocham cię z całego serca" – pisała dziewczyna.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości