Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska - influencerka, zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Hotel Paradise" (TVN 7).

Marietta Witkowska w "Hotel Paradise"

“Hotel Paradise” to program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Klaudię El Dursi, nadawany w stacji TVN 7 od poniedziałku do piątku o 20.00. Marietta Witkowska wystąpiła w pierwszej edycji programu, której emisja rozpoczęła się 24 lutego 2020 roku i trwała do 17 kwietnia 2020 roku. 18 listopada 2022 roku zakończyła się szósta edycja “Paradise Hotel”.

Uczestnicy “Paradise Hotel” mieszkają na Bali i konkurują ze sobą, eliminując się nawzajem, żeby wygrać 100 tys. zł. Ich zadaniem jest jak najdłużej przetrwać w programie z partnerem u boku. Pierwszą edycję wygrała Marietta Witkowska, zgarniając nagrodę pieniężną. Wygranymi 100 tys. zł podzieliła się po połowie z partnerem z programu, Chrisem.

Marietta Witkowska - życie prywatne

Marietta Witkowska, urodzona w 1995 roku, przed występem w “Hotel Paradise” pracowała jako księgowa i trenowała krav magę. Matka Marietty Witkowskiej ma na imię Agnieszka, biorąc ślub z ojczymem córki, przeszła na muzułmanizm. Celebrytka często mówi o swojej mamie w wywiadach, wyrażając się o niej z dużą miłością.

W programie “Hotel Paradise” Marietta stworzyła parę z Krzysztofem "Chrisem" Duccim. Byli razem jeszcze przez kilka miesięcy po zakończeniu programu. Chris związał się z modelką Moniką Czajkowską, a Marietta Witkowska 30 kwietnia 2022 roku wzięła ślub z Patrykiem Świdowskim.

Marietta Witkowska - kariera

Od zwycięstwa w “Hotel Paradise” Marietta Witkowska prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi 313 tysięcy osób (stan na listopad 2022 roku).

Marietta Witkowska wzięła również udział w projekcie internetowym Elita Check. To profil na YouTube, stworzony przez ludzi znanych z Internetu i telewizji, które zamieszkały razem w willi i przez tydzień zamieszczały w mediach społecznościowych relacje z tego okresu. Wśród uczestników Elita Check, oprócz Marietty Witkowskiej, znaleźli się m.in. uczestniczka reality show “Projekt Lady”, uczestnik programu “Ex Na Plaży” i Fame MMA.

Marietta Witkowska - korekta nosa

Jedną z najbardziej znanych i komentowanych informacji z życia Marietty Witkowskiej jest fakt, że celebrytka poddała się operacji plastycznej nosa. Ogłosiła to w swoich mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcia i filmy pokazujące jej nos w trakcie gojenia po zabiegu. Często też wypowiadała się publicznie o operacji i koszcie zabiegu korekty nosa.

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA