"Co słychać?" – nowy program TVN Style. Dorota Wellman wśród prowadzących

Autor:
Kamila
Jamrożek
Dorota Wellman

Nowy program "Co słychać?" na antenie TVN Style to prawdziwa gratka dla fanów show-biznesu. Razem z prowadzącymi, w tym takimi gwiazdami jak Dorota Wellman czy Karolina Owczarz, będziemy na bieżąco z najgorętszymi informacjami z Polski i ze świata. Nie przegap premierowego odcinka już 3 kwietnia!

Czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami ze świata show-biznesu? Od kwietnia TVN Style zaprasza na swój nowy program "Co słychać?", który będzie skupiał się na ciekawostkach z Polski i ze świata. Wraz z prowadzącymi: Dorotą Wellman, Kasią Węsierską, Dagmarą Bryzek i Karoliną Owczarz, nie przegapisz żadnego gorącego tematu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Matki, córki, przyjaciółki". Honorata Skarbek, Ola Halis, Vanessa Aleksander zamienią się rolami ze swoimi mamami
"Matki, córki, przyjaciółki". Honorata Skarbek, Ola Halis, Vanessa Aleksander zamienią się rolami ze swoimi mamami

"Co słychać?" – o czym jest nowy program TVN Style? Prowadzące

Od kwietnia stacja TVN Style rozpocznie nadawanie nowego programu codziennego o nazwie "Co słychać?". Program będzie składał się z ciekawych informacji z Polski i ze świata, w tym ze świata kultury i show-biznesu, a także porad. Program będzie prowadzony przez cztery osoby, które będą się zmieniać każdego dnia.

Dorota Wellman, znana dziennikarka i współprowadząca w TVN magazyn "Dzień dobry TVN", będzie pierwszą z prowadzących. Kasia Węsierska, prezenterka radiowa, dj-ka i aktywna Tiktokerka, również będzie prowadzić program. W skład zespołu wejdą także Dagmara Bryzek, aktorka, tancerka, joginka i piosenkarka oraz Karolina Owczarz, była bokserka, obecnie zawodniczka MMA.

"Co słychać?" – nowy program TVN Style. Prowadzące
"Co słychać?" – nowy program TVN Style. Prowadzące Źródło: TVN

"Co słychać?" – kiedy oglądać? Powtórki

Program "Co słychać?" będzie trwał około 12 minut i będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 3 kwietnia, a powtórki będą emitowane o godzinie 22.05.

Nowości w wiosennej ramówce TVN Style

TVN Style wprowadziło do wiosennej ramówki dwa nowe programy. Pierwszy z nich, zatytułowany "Matki, córki, przyjaciółki", skupia się na relacjach między matkami a córkami, które często bywają skomplikowane. W programie pary matek i córek zamieniają się rolami, co pomaga im lepiej zrozumieć swoje potrzeby i perspektywy. Drugi program nosi tytuł "Biznesy pełne pasji" i przedstawia historie inspirujących kobiet, które zdecydowały się na założenie własnych, niewielkich przedsiębiorstw. Program ukazuje ich pasję, determinację i umiejętności biznesowe, które pozwoliły im osiągnąć sukces w branży.

Stacja TVN Style przygotowała także nowe sezony popularnych programów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Widzowie będą mogli zobaczyć kolejne sezony "Polowania na ogród", "Salon sukien ślubnych" oraz "Mieszkania na miarę" czy "Zgłoś remont". Jeśli chodzi o programy zagraniczne, to widzowie mogą oglądać produkcje takie jak "Remonty Gwiazd Hollywood", "Mój chłopak jest maminsykiem" czy "Salon Sukien Ślubnych. Indie".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości