Co 12 lutego w "Co Za Tydzień"?

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja premiery "Heaven in Hell" i spektaklu "Tango". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 12 lutego o 11.30 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Relacja z premiery filmu "Heaven in Hell"

Magdalena Boczarska gra Olgę. To sędzia o ugruntowanej pozycji zawodowej. Nieoczekiwanie w jej życiu pojawi się Maks, grany przez Simona Suissinę. To mężczyzna z zupełnie innego świata, żyjący chwilą. Olga będzie mierzyć się z poczuciem odpowiedzialności, wstydu, ale i namiętności. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była z kamerami na premierze filmu. W programie rozmowy z aktorami i relacja z tego wydarzenia.

Projekt Zima w Karpaczu

Karpacz to jeden z najpopularniejszych kurortów na Dolnym Śląsku. Leży u podnóża Śnieżki. Najwyższy szczyt Karkonoszy jest celem wypraw turystów przez cały rok. Niezapomniane widoki przyciągają, zwłaszcza zimą, pasjonatów fotografii. Położona w Karpaczu nowoczesna stacja narciarska Winterpol Biały Jar przyciąga na stoki całe rodziny. Są tu nowoczesnemu systemowi naśnieżania szaleć na stokach można tu najdłużej w regionie. Zobaczcie koniecznie, jakie atrakcje czekały na narciarzy w programie "Co Za Tydzień".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Resort "Czarna góra" w "Projekcie Zima"
W "Co za Tydzień" powrócił uwielbiany przez widzów "Projekt Zima". Jakie atrakcje czekają na turystów w resorcie "Czarna góra"?

"Tango" w Teatrze Polskim w Warszawie

Ekipa programu "Co Za Tydzień" w Teatrze Polskim w Warszawie na spektaklu "Tango" na podstawie dramatu Sławomira Mrożka w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego. Tą premierą Teatr Polski świętuje 110 lat istnienia. Bohaterowie "Tanga" to ekscentryczna rodzina, w której  hierarchię i moralne wartości usiłuje przywrócić najmłodszy Artur, między innymi poprzez tradycyjny ślub z kuzynką Alą. W programie rozmowy z aktorami i twórcami.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości